Stulecie Winnych - to wydarzy się w niedzielę 27.03.2022. Streszczenie odcinka

2022-03-20 14:21 Adrian Rybak
Stulecie Winnych
Autor: screen YouTube/Bądźmy Razem. TVP

Stulecie Winnych to serial, który cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. To polska produkcja, którą można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 20:15 na kanale TVP1. Fani z niecierpliwością czekają na dalsze odcinki, dlatego szukają streszczeń. Co wydarzy się w 4. odcinku 4. sezonu, który zostanie wyemitowany 27 marca?

Serial Stulecie Winnych to jeden z hitów Telewizji Polskiej. W marcu 2022 roku rozpoczęła się emisja czwartego sezonu. O czym jest ta produkcja? Saga rodu Winnych stanowi wnikliwy portret polskiego społeczeństwa, zmieniającego się wraz z rozwojem polskiej państwowości. Kolejne pokolenia rodzą się, żyją i przemijają, na tle wydarzeń historycznych XX wieku. W serialu pojawiają się zarówno postaci fikcyjne, jak i prawdziwe, znane z naszej historii, kultury i sztuki. Wątkiem przewodnim są losy bliźniaczek, Ani i Mani Winnych, które rodzą się na początku I wojny światowej... Sprawdź niżej, co odbędzie się w 4. odcinku. Widzowie TVP1 zobaczą go 27.03.2022.

Stulecie Winnych sezon 4 - POWTÓRKI. Kiedy i gdzie oglądać?

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Stulecie Winnych 4 - odcinek 4. Streszczenie

Rodzina Winnych wspólnie kolęduje z okazji Jasełek. Jasiek, dumny z syna, chwali się, że ten jest najlepszy na roku. Ania i Andzia nie mogą się nacieszyć obecnością małego Stasia. Jerzyk szantażowany przez służby, znajduje się w dramatycznej sytuacji. Ceną za utrzymanie biznesu jest donoszenie na najbliższych. Rozwija się związek Mirki i Antka. Źle dzieje się w małżeństwie Basi i Tomka. Bliźniaczki są świadkami ich ciągłych kłótni. Kasia poznaje uroczego lekarza, kolegę z roku Ewy. Przyjazd papieża Jana Pawła II budzi w rodzinie Winnych nadzieję na lepsze.

Stulecie Winnych - obsada

W serialu występują między innymi:

  • Jan Wieczorkowski jako Stanisław Winny
  • Arkadiusz Janiczek jako Władysław Winny
  • Katarzyna Kwiatkowska jako Kazia Winna
  • Weronika Humaj jako Ania Winna / Kasia Winna
  • Kinga Preis jako Bronisława Winna
  • Karolina Bacia jako Mania Winna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE