Stulecie Winnych sezon 5 - kiedy emisja w TV? Co się wydarzy w nowych odcinkach?

2022-05-15 17:47 Leon Pietrzak
Stulecie Winnych 4, odc. 52: Władek (Arkadiusz Janiczek), Michelle (Maria Pawłowska)
Autor: TVP

Telewizja Polska ogłosiła kontynuację piątego sezonu serialu "Stulecie Winnych"! To bardzo dobra informacja dla wszystkich fanów kostiumowej produkcji. Na kiedy stacja zaplanowała emisję nowych odcinków? Co się wydarzy? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.

Stulecie Winnych to niekwestionowany hit w ramówce Telewizji Polskiej. Produkcja opiera się luźno na powieści Ałbeny Grabowskiej. Pierwsze odcinki pojawiły się w 2019 i szybko podbiły serca polskiej widowni. Chwilę po premierze średnia oglądalność wynosiła ponad 2 miliony widzów! Druga część serialu zadebiutowała w 2020 roku, a kolejna rok później. Czwarta część emitowana jest obecnie i również cieszy się ogromną popularnością. Twórcy ogłosili, że możemy spodziewać się również następnych epizodów. Co się wydarzy w kontynuacji? Kiedy możemy spodziewać się premiery?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Stulecie Winnych - 5 powodów, dla których jest to jeden z najlepszych polskich seriali ostatnich lat

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Stulecie Winnych sezon 5 - co się wydarzy w nowych odcinkach?

Wszyscy fani, którzy śledzą losy bohaterów spod warszawskiego Brwinowa zapewne zastanawiają się, co wydarzy się w nowych odcinkach 5. sezonu. Na pewno zobaczymy dalsze losy postaci, których mieliśmy okazję oglądać w poprzednich odcinkach. Akcja będzie rozgrywać się po 1989 roku i ponownie przedstawi obraz polskiego społeczeństwa i zmieniającego się pokolenia wraz z rozwojem kraju.

Sonda
"Stulecie Winnych" - który sezon jest najlepszy?

Stulecie Winnych sezon 5 - kiedy emisja w TV?

Nowe odcinki "Stulecia Winnych" mają pojawić się w 2023 roku. Telewizja Polska nie podaje jednak dokładnej daty premiery. Wszystkie poprzednie części pojawiały się na wiosnę. Prawdopodobnie 5. sezon również zadebiutuje o tej porze roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE