Stulecie Winnych sezon 3, odc. 39: Mania martwi się o Ryszarda. Jest przerażona, że jej mężowi stanie się krzywda

2021-05-09 10:29 AW
Stulecie Winnych
Autor: Materiały TVP

Stulecie Winnych to serial realizowany na motywach bestsellerowej, trzytomowej sagi Ałbeny Grabowskiej o tym samym tytule. Jest to pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść o wielopokoleniowej rodzinie Winnych z podwarszawskiego Brwinowa, wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. W serialu pojawiają się zarówno postaci fikcyjne, jak i prawdziwe, znane z naszej historii, kultury i sztuki.

Stulecie Winnych sezon 3, odc. 39: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Wątkiem przewodnim są losy bliźniaczek, Ani i Mani Winnych, które rodzą się na początku I wojny światowej. Saga rodu Winnych jest też wnikliwym portret polskiego społeczeństwa, zmieniającego się wraz z rozwojem naszej państwowości.

Stulecie Winnych sezon 3, odc. 39: streszczenie

Ania i Andzia marzą o powrocie Ewy i małego Stasia. Mania jest przerażona polityczną działalnością Ryszarda. Nie może pozwolić, żeby jej mężowi stała się krzywda. Tymczasem wśród robotników z Ursusa rośnie niezadowolenie. Rozwiązaniem może być już tylko strajk. Winnych dopadają demony przeszłości. Ania zastanawia się, czy wyznać Mani długo skrywaną tajemnicę i czy siostra jej wybaczy. Martwi się, że prawda zburzy szczęście i stabilizację całej rodziny.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE