Stulecie Winnych sezon 3, odc. 38: Adam osacza Kasię i Małgosię. Komornicki żąda uznania ojcostwa

2021-05-03 15:11 AW
Stulecie Winnych
Autor: materiały TVP

Stulecie Winnych to serial realizowany na motywach bestsellerowej, trzytomowej sagi Ałbeny Grabowskiej o tym samym tytule. Jest to pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść o wielopokoleniowej rodzinie Winnych z podwarszawskiego Brwinowa, wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. W serialu pojawiają się zarówno postaci fikcyjne, jak i prawdziwe, znane z naszej historii, kultury i sztuki.

Stulecie Winnych sezon 3, odc. 38: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Wątkiem przewodnim są losy bliźniaczek, Ani i Mani Winnych, które rodzą się na początku I wojny światowej. Saga rodu Winnych jest też wnikliwym portret polskiego społeczeństwa, zmieniającego się wraz z rozwojem naszej państwowości.

Stulecie Winnych sezon 3, odc. 38: streszczenie

Rodzina Winnych jednoczy się w bólu po kolejnej stracie. Na Władka kojąco działa obecność Michelle, która jest zafascynowana zachodzącymi w Polsce zmianami. Czuje, że to właśnie tu a nie we Francji, są jej korzenie. Ryszard coraz bardziej angażuje się w ruch antykomunistyczny. Spotyka się z równie niezadowolonymi robotnikami z Ursusa. Przygotowują ulotki i kolportują je po mieście i w zakładzie. Adam Komornicki wciąż osacza Kasię i Małgosię. Żąda uznania jego ojcostwa. Przebiegły Komornicki nie ugnie się przed niczym w dążeniu do celu. Czy Kasia wygra tę batalię? Emisja odcinka zaplanowana została na 9 maja.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21
NAJNOWSZE