Stulecie Winnych sezon 3, odc. 11: do Brwinowa przyjeżdża Damian z córką. Jasiek pogodził się z ojcem

2021-05-01 10:47 AW
Stulecie Winnych
Autor: Materiały prasowe TVP

Stulecie Winnych to serial realizowany na motywach bestsellerowej, trzytomowej sagi Ałbeny Grabowskiej o tym samym tytule. Jest to pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść o wielopokoleniowej rodzinie Winnych z podwarszawskiego Brwinowa, wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. W serialu pojawiają się zarówno postaci fikcyjne, jak i prawdziwe, znane z naszej historii, kultury i sztuki.

Stulecie Winnych sezon 3, odc. 11: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Wątkiem przewodnim są losy bliźniaczek, Ani i Mani Winnych, które rodzą się na początku I wojny światowej. Saga rodu Winnych jest też wnikliwym portret polskiego społeczeństwa, zmieniającego się wraz z rozwojem naszej państwowości.

Stulecie Winnych sezon 3, odc. 11: streszczenie

Kasia pomimo dramatycznych przejść staje na nogi i znowu zaczyna grać. Kiedy już odzyskuje równowagę i radość życia, o jej względy zaczyna walczyć były kochanek i ojciec Małgosi. Nasila się konflikt Basi z teściową i kryzys w małżeństwie z Tomkiem. Basia ma dosyć złego traktowania i braku oparcia w mężu. Stawia mu poważne ultimatum. Do Brwinowa przyjeżdża Damian, syn Kazi i Władka ze swoją córką Michelle. Kazia jest przeszczęśliwa, bo w końcu ma swoich synów obok. Jasiek po przejściach z Lottą pogodził się z ojcem i pomaga rodzinie. Emisja odcinka 11 sezonu 3 zaplanowana została na poniedziałek 3 maja na godzinę 20:15.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21
NAJNOWSZE