Stulecie Winnych

i

Autor: Materiały TVP

Stulecie Winnych sezon 3 - Manię i Anię zastąpią inne aktorki! Kto wcieli się w bliźniaczki?

2020-09-23 12:58

Stulecie Winnych to serial Telewizji Polskiej, który realizowany jest na motywach trzytomowej sagi Ałbeny Grabowskiej o tym samym tytule. Produkcja opowiada losy wielopokoleniowej rodziny Winnych z podwarszawskiego Brwinowa, które wplecione są w dramatyczne wydarzenia XX wieku. Pod koniec września 2020 roku wystartowały zdjęcia do trzeciego sezonu serialu. Niestety okazuje się, że w nowych odcinkach nie wystąpią Weronika Humaj i Karolina Bacia. Kto zastąpi aktorki i wcieli się w bliźniaczki?

Stulecie Winnych sezon 3 - Manię i Anię zastąpią inne aktorki! Kto wcieli się w bliźniaczki? Stulecie Winnych to serial, który gości na antenie Telewizji Polskiej od początku 2019 roku. To właśnie wtedy premierę miał pierwszy sezon produkcji, który rozkochał w sobie wszystkich telewidzów. Stacja bardzo szybko podjęła decyzję o nakręceniu drugiego sezonu, który to z kolei zadebiutował na ekranach naszych telewizorów na początku 2020 roku. Wszystko wskazuje na to, że trzeci sezon pojawi się na antenie TVP wiosną 2021 roku. Niestety w nowych odcinkach zabraknie Karoliny Baci i Weroniki Humaj.

Czy ten serial się kiedyś skończy? Co wiecie o "Modzie na sukces"? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
W którym roku w Polsce wyemitowano pierwszy odcinek "Mody na sukces"?

Stulecie Winnych sezon 3 - Manię i Anię zastąpią inne aktorki!

Trzeci sezon Stulecia Winnych nadchodzi wielkimi krokami. Wiadomo już, że tym razem akcja będzie się rozgrywać w latach 1956-1976. Jako że czas leci nieubłaganie, a serialowe bliźniaczki - Mania oraz Ania są coraz dojrzalsze, produkcja serialu uznała, że miejsce młodych aktorek – Karoliny Baci oraz Weroniki Humaj muszą zająć ich starsze koleżanki po fachu. I tak właśnie w trzecim sezonie Stulecia Winnych w roli Ani zobaczymy Urszulę Grabowską, natomiast w Manię wcieli się Magdalena Walach. Epizody z udziałem nowych aktorek najpewniej zadebiutują na antenie Telewizji Polskiej na początku 2021 roku.

Ludzie i Bogowie. ZWIASTUN nowego serialu TVP. Kiedy premiera?