Stranger Things - sezon 4. Premiera dopiero w 2022 roku? Te słowa na to wskazują

2021-04-22 15:27 Adrian Rybak
Stranger Things
Autor: Youtube.com/ Netflix

Stranger Things to serial, o którym usłyszał cały świat. To jedna z najchętniej oglądanych propozycji Netflixa. Do tej pory nakręcono 3 sezony. Na kolejny fani czekają już prawie dwa lata. Niestety, wszystko wskazuje na to, że to nie koniec oczekiwań. Premiery należy spodziewać się w 2022 roku. Skąd taka informacja?

Stranger Things to serial, o którym z pewnością słyszał każdy. Komercyjny sukces serialu był ogromny. Dodatkowo pojawiły się świetne recenzje i prestiżowe nominacje i nagrody. W 2019 roku widzowie zobaczyli 3. sezon mrocznej produkcji. Od tamtej pory czekają na 4. sezon, który miał ukazać się niedługo później. Niestety, pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany. Rozpoczęcie zdjęć do serialu opóźniło się. Fani oczekiwali jednak, że w tym roku uda im się zobaczyć kontynuację losów ich ukochanych bohaterów. Niestety, wypowiedź jedno z aktorów na to nie wskazuje. Finn Wolfhard odpowiedział na komentarz z zapytaniem o premierę 4. sezonu. - Sezon czwarty? Mam nadzieję, że pojawi gdzieś w przyszłym roku - odpowiedział. Widzowie Stranger Things muszą uzbroić się więc w cierpliwość.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Stranger Things - o czym jest, fabuła

Stranger Things to serial, którego akcja opiera się na wydarzeniach z nocy 6 listopada 1983 roku w mieście Hakwins w stanie Indiana. Wtedy w dziwnych okolicznościach znika 12-letni Will Byers. Joyce, matka chłopca, postanawia odnaleźć go za wszelką cenę. Okoliczni mieszkańcy uważają jednak, że oszalała. Rozpoczyna się śledztwo w sprawie, które prowadzi komendant Jim Hopper. Z czasem wychodzą na jaw przerażające fakty.

Stranger Things - obsada

Winona Ryder - Joyce Byers

David Harbour - komendant Jim Hopper

Finn Wolfhard - Mike Wheeler

Millie Bobby Brown - Jedenastka

Gaten Matarazzo - Dustin Henderson

Caleb McLaughlin - Lucas Sinclair

Natalia Dyer - Nancy Wheeler

Charlie Heaton - Jonathan Byers

Cara Buono - Karen Wheeler

NAJNOWSZE