Stranger Things 4

i

Autor: materiały prasowe Netflix Stranger Things 4 w nowej zapowiedzi - kłopoty Jedenastki

Stranger Things 4 w nowej zapowiedzi. Jedenastka będzie gnębiona!

2022-05-16 17:36

Stranger Things 4 doczekało się nowej zapowiedzi. Tym razem widzimy, jak Jedenastka (w tej roli Milly Bobby Brown) będzie radzić sobie w nowej szkole. Sytuacja nie wygląda najlepiej...

Stranger Things 4 zbliża się coraz większymi krokami. Z okazji uroczystej premiery nowej serii, która odbyła się wczoraj w Nowym Jorku, Netflix zaprezentował nową zapowiedź. W klipie widzimy, jak uczniowie nowej szkoły znęcają się nad Jedenastką.

Stranger Things 4: NOWA ZAPOWIEDŹ

W finale poprzedniego sezonu "Stranger Things" Jedenastka i Will przeprowadzili się do innego miasta. W nowej serii zobaczymy, jak dzieciaki (a w sumie już nastolatkowie) radzą sobie w nowej szkole. Wszystko wskazuje na to, że nowe otoczenie nie będzie zbyt przyjazne dla głównej bohaterki. 

ZOBACZ TAKŻE: Czekasz na 4. sezon Stranger Things? Te seriale mogą ci się spodobać

Stranger Things 4: CO WYDARZY SIĘ W NOWYM SEZONIE?

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony.

Stranger Things 4: KIEDY PREMIERA? 

4. sezon "Stranger Things" liczył będzie łącznie dziewięć odcinków i został podzielony na dwie części. Pierwsza z nich (na którą złoży się pięć epizodów) zadebiutuje już 27 maja 2022 roku. Na drugą przyjdzie nam poczekać do 1 lipca.

W rolach głównych powrócą Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink i Natalia Dyer, a także Winona Ryder i David Harbour. Do obsady dołączyli zaś Eduardo Franco jako Argyle oraz Joseph Quinn, który wcieli się w niejakiego Eddie'ego Munsona.

Sonda
Czekasz na 4. sezon Stranger Things?

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?