Millie Bobby Brown

i

Autor: Rex Features/East News Millie Bobby Brown z partnerem na premierze 4. części "Stranger Things"

Millie Bobby Brown zabrała ukochanego na premierę nowego sezonu "The Stranger Things". To syn gwiazdy rocka!

2022-05-27 15:13

Młoda gwiazda kultowego serialu „Stranger Things”, Millie Bobby Brown, pokazała się na czerwonym dywanie z chłopakiem. To syn znanego muzyka, w którym niegdyś podkochiwało się wiele fanek jego zespołu. Myślicie, że pasują do siebie?

Prasa już w zeszłym roku donosiła o związku Millie Bobby Brown i Jake’a Bongiovi, jednak dopiero w listopadzie 2021 wszystko stało się jasne, kiedy to aktorka oficjalnie ogłosiła, iż spotyka się z synem znanej gwiazdy rocka. Teraz brylują razem na salonach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Stranger Things 4 to nie wszystko? Twórca ma plan na na spin-off i kontynuację!

18-letnia Millie Bobby Brown u boku przystojnego partnera. Oczarowała kreacją i blond fryzurą

Millie Bobby Brown stała się popularna dzięki serialowi „Stranger Things”, w którym wcieliła się w postać Jedenastki – głównej bohaterki hitu Netflixa. Wówczas 12-letnia dziewczyna zachwyciła widzów na całym świecie, a jej życie zaczęło być komentowane przez portale na całym świecie. Nic więc dziwnego, że prasa stara się być na bieżąco z jej życiem uczuciowym.

W sobotę 14 maja 2022 oczarowała wszystkich na premierze nowego sezonu „Stranger Things”. Ubrana w połyskującą suknię prosto z kolekcji Louis Vuitton oraz nowej fryzurze aktorka zaprezentowała się fenomenalnie. Trzeba przyznać, że Millie wyrosła na bardzo piękną młodą kobietę. W zeszłym roku jej serce skradł 20-letni Jake Bongiovi, który na uroczystą premierę wybrał biały golf i czarny garnitur, nie odbiegając kolorystycznie od swojej partnerki. Od brylującej na premierze pary ciężko było oderwać wzrok.

Premiera czwartej części „Stranger Things” odbędzie w dwuetapowo. Pierwsza odsłona serialu zostanie zaprezentowana już 27 maja. Tego dnia na Netflixie będzie można obejrzeć połowę z wyprodukowanych odcinków. Kolejneepizody ukażą się 1 lipca. Producenci zapowiadają, że pojawi się wiele pobocznych wątków i ciekawy zarys fabularny - bardziej skomplikowany niż w poprzednich sezonach.

Sonda
Czekasz na 4. sezon Stranger Things?
Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39