Stepowa miłość - to wydarzy się w pierwszych odcinkach serialu. Streszczenie 

2022-01-25 12:25 Leon Pietrzak
Stepowa miłość
Autor: materiały TVP

Stepowa miłość to nowy rosyjsko-ukraiński serial, który opowiada historię bohaterów z kozackiej wsi, miasta Ustyuzhin, Konstantinowa, a także tureckiego Stambułu. Produkcja zastąpiła w ramówce Kozacką miłość, a pierwszy odcinek zadebiutuje w środę 26 stycznia 2022. Co wydarzy się na początku serialu? Streszczenie pierwszych dwóch odcinków znajdziecie poniżej.

Stepowa miłość odcinek 1 i 2 - streszczenie. Serial Stepowa miłość to nowa propozycja Telewizji Polskiej, która została wyprodukowana już w 2014 roku. Co ciekawe, nosi również nazwę Ostatni Janczar. Akcja serialu rozgrywa się na tle kozackiej wsi, a głównym bohaterem jest Altan Bey. Na początku służy synowi ambasadora Turcji w Rosji, lecz później dzięki poznaniu Marysi Sotnik - młodej kozaczki, którą miał za zadanie porwać, dowiaduje się, że istnieje inne życie, w którym nie ma janczarskich stereotypów. Mężczyzna i kobieta zakochują się w sobie i pragną ukryć się przed wszystkimi. Co wydarzy się w pierwszych dwóch odcinkach, które zostaną wyemitowane 26-27 stycznia na TVP2? Odpowiadamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Stepowa miłość - ile odcinków liczy i kiedy oglądać nowy serial w TVP2?

Stepowa miłość - odcinek 1

Kozacki oddział Jermołaja jest wyznaczony do walki z kontrabandą. Zatrzymuje karawanę Giulchana, syna tureckiego ambasadora. Giulchan jest wściekły z powodu poniżenia i znieważenia. Podczas utarczki dochodzi do groźnego incydentu - jeden z Kozaków spada z konia. Okazuje się, że to Marysia, której uroda i odwaga wywiera ogromne wrażenie na Giulchanie. W Marysi jest jednak zakochany Jermołaj, dowódca oddziału, a z kolei jej wpada w oko tajemniczy janczar, który ją śledzi. Zaalarmowany strzałami nadjeżdża Fiodor, ataman z pobliskiej stanicy, który poszukuje zaginionej siostry. Okazuje się, że to właśnie Marysia, członikini oddziału Jermołaja. Odcinek można oglądać w środę 26 stycznia 2022, o godz. 18:45 na TVP2.

Sonda
Czy będziesz oglądać "Stepową miłość"?

Stepowa miłość - odcinek 2

Astrolog przeczuwając nieszczęście prosi Mustafę, by wpłynął na syna i odwiódł go od powziętego planu. Giulchan przyznaje się ojcu, że chce pojąć Marysię za żonę, ze względu na przepowiednię, że z żołnierza, którego Giulchan nie zdoła zabić, narodzi się potężny władca. Rozmowę podsłuchuje Zulejka, żona Giulchana i chce sobie odebrać życie. Mąż w porę interweniuje i zapewnia ją o swej miłości. Oddział Jermołaja gości w stanicy. Ucztę na cześć Marysi zakłóca rzucony turecki nóż. W czasie zamieszania janczar odnajduje Marysię i mówi jej, że wkrótce wyjdzie za mąż, nie zdradza jednak za kogo. Nazajutrz do stanicy przyjeżdża Mustafa z synem i składają formalne oświadczyny, ażeby uspokoić wzburzonych Kozaków i dać Marysi czas do namysłu, dyplomata proponuje urządzić zawody. Naprzeciw siebie stają Jermołaj i tajemniczy janczar. Odcinek można oglądać w czwartek 27 stycznia 2022, o godz. 18:45 na TVP2.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE