Squid Game w Polsce! Powstanie teleturniej inspirowany serialem. O co chodzi i kiedy premiera?

2021-10-20 11:59 Adrian Rybak
Squid Game
Autor: Materiały prasowe Netflix

Squid Game niespodziewanie stał się najchętniej oglądanym serialem na świecie. Koreańska produkcja podbiła Netflixa w wielu państwach, w tym także w Polsce. Okazuje się, że wkrótce ma pojawić się program rozrywkowy, który będzie inspirowany słynną produkcją. Na czym ma polegać teleturniej? Kiedy i gdzie go oglądać?

Squid Game w Polsce! Powstanie teleturniej inspirowany słynnym seriale. Squid Game to serial, którym zachwyciło się wielu użytkowników Netflixa. Niespodziewanie koreańska produkcja znalazła się na szycie notować na całym świecie. Nic dziwnego, ponieważ to oryginalny i uzależniający serial, który można obejrzeć na jednym wdechu. Squid Game opowiada historię grupy ludzi z Korei Południowej. Są to osoby pogrążone w tak wielkich długach, że nie mają szans na to, aby z nich wyjść. Pojawia się jednak niesamowita okazja, która może im to zapewnić - Squide Game. To gra, w której wygrać mogą miliardy, ale cena jest wysoka. Uczestnicy biorą udział w serii konkurencji opartych na grach dla dzieci. Kto przegrywa, ten ginie, a zwycięzca może być tylko jeden. Teraz pojawi się program, który inspirowany będzie właśnie tym serialem. Kiedy i gdzie o oglądać Squid Fame?

Horrory mrożące krew w żyłach

Squid Fame - co to jest? Zasady

Squid Fame to specjalna impreza, która zostanie zorganizowana 30 kwietnia 2022 roku. Jak podają organizatorzy, "będzie to niespotykane dotąd widowisko, pełne emocji, rywalizacji, rozterek oraz frapujących łamigłówek intelektualnych, zręcznościowych oraz sportowych". Obecnie trwają poszukiwania uczestników. Do wygrania będzie 100 tysięcy złotych. Oczywiście, zasady będą zmienione w stosunku do serialu i nikt nie ucierpi z powodu przegranej. Nie ma jednak wątpliwości, że będzie to ciekawe widowisko.

Sonda
Squid Game - czy podoba Ci się nowy serial?

Squid Fame - gdzie oglądać?

Squid Fame już 30 kwietnia 2022 roku, ale transmisji nie będzie można znaleźć w telewizji. To wydarzenie, które będzie pokazywane w internecie za pośrednictwem PPV. Cennik oraz zasady wykupienia transmisji zostaną ujawnione niebawem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE