SPRING BREAKERS - nowość z Seleną Gomez i Vanessą Hudgens! [VIDEO]

2012-09-11 15:08
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

SPRING BREAKERS - Selena Gomez i Vanessa Hudgens promują na festiwalu w Wenecji swój nowy film! Zobacz relację z planu oraz fragment filmu SPRING BREAKERS!

SPRING BREAKERS - premiera nowego filmu z Seleną Gomez i Vanessą Hudgens zapowiedziana jest wstępnie na styczeń 2013 roku.

Produkcję przedpremierowo mogli jednak obejrzeć widzowie festiwalu w Wenecji, gdzie Selena i Vanessa przyjechały promować film.

SPRING BREAKERS to historia czterech studentek: Faith, Candy, Brit i Cotty, które chcą zdobyć pieniądze na wiosenne wakacje na Florydzie. W tym celu napadają na restaurację. Gdy już docierają na Florydę, zostają aresztowane, jednak tylko na chwilę, ponieważ ktoś płaci za nie kaucję. Okazuje się, że niespodziewanym wybawcą jest handlarz narkotyków i broni używający ksywki Alien.W ramach rewanżu Alien domaga się od dziewczyn, by wykonały za niego pewną brudną robotę...

Scenariuszem i reżyserią SPRING BREAKERS zajął się Harmony Korine.

Na ekranie, poza Seleną Gomez i Vanessą Hudgens pojawią się także Ashley Benson ("Życie na fali", "Słodkie kłamstewka"), James Franco ("Obywatel Milk", "127 Godzin") i Heather Morris ("Glee").

Zobacz na Eska Cinema filmową relację z planu SPRING BREAKERS oraz fragment samego filmu ujawniony na festiwalu w Wenecji!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE