Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinki 353-356 streszczenie. Przerażona Kinga z synem przychodzą do mieszkania Dagi i proszą o pomoc! O co chodzi?

2019-11-07 21:30
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinki 353-356 streszczenie. Przerażona Kinga z synem przychodzą do mieszkania Dagi i proszą o pomoc! O co chodzi?
Autor: materiały prasowe TV4 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinki 353-356 streszczenie. Przerażona Kinga z synem przychodzą do mieszkania Dagi i proszą o pomoc! O co chodzi?

Kopczyk i Latoszek zajmują się śmiercią pani Wiśniowskiej, uduszonej we własnym mieszkaniu. Kuba Walczak i Paulina Wach poszukują Hani, kilkuletniej dziewczynki, która padła najprawdopodobniej ofiarą porwania rodzicielskiego. Do drzwi mieszkania Dagi puka tymczasem nieoczekiwany gość – to Kinga Wilk ze swoim synkiem na ręku. Kinga jest przerażona i pilnie potrzebuje pomocy.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinki 353-356 streszczenie. Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:30 na antenie TV4. Produkcja dostępna jest również online na platformie ipla.tv. Marta Kamińska to zamożna właścicielka sieci popularnych cukierni. Kobieta pojawia się na komendzie, ponieważ ktoś kieruje pod jej adresem anonimowe groźby. Do drzwi mieszkania Dagi puka tymczasem nieoczekiwany gość – to Kinga Wilk ze swoim synkiem na ręku. Kinga jest przerażona i pilnie potrzebuje pomocy. 

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinek 353: STRESZCZENIE

Marta Kamińska to zamożna właścicielka sieci popularnych cukierni. Kobieta pojawia się na komendzie, ponieważ ktoś kieruje pod jej adresem anonimowe groźby. Tajemniczy sprawca podrzuca również truciznę psu Kamińskich. Górska i Gawlik zaczynają badać sprawę. Prześladowca podrzucił Kamińskiej kartkę z kilkoma hiszpańskimi słowami: „Lloraras como yo” – „będziesz płakać tak jak ja”. Niedługo później sprawa musi jednak trafić na półkę, bo Daga i Marek mają pilniejsze zadanie. Muszą zająć się zabójstwem na zapleczu niewielkiego baru. Nie przeczuwają nawet, że obydwa śledztwa splotą się w nieoczekiwany sposób. Do drzwi mieszkania Dagi puka tymczasem nieoczekiwany gość – to Kinga Wilk ze swoim synkiem na ręku. Kinga jest przerażona i pilnie potrzebuje pomocy.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinek 354: STRESZCZENIE

Kopczyk i Latoszek zajmują się śmiercią pani Wiśniowskiej, uduszonej we własnym mieszkaniu. Wyraźnego motywu zbrodni brak, ale córka denatki opowiada, że Wiśniowska kolekcjonowała stare, porcelanowe lalki. To były rzadkie egzemplarze i cały zbiór mógł mieć wartość nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Kryminalni objeżdżają okoliczne antykwariaty i szybko trafiają na zrabowane lalki. Jest jednak jasne, że człowiek, który je do antykwariatu przyniósł, nie ma pojęcia, co się stało i jaki skarb miał w ręku. Widok wnętrza sklepu ze starociami przywodzi coś na myśl Kopczykowi. Jego współlokator, pan Włodek, ostatnio dokonał niepokojącego odkrycia. W jego ręce wpadło zdjęcie jego zmarłej, ukochanej żony Hani… Niestety na zdjęciu Hanię obejmuje inny mężczyzna; podpis też jest mocno dezorientujący. Pan Włodek koniecznie musi dojść, skąd wzięła się ta fotografia – a Kopczyk orientuje się, że powstała właśnie w antykwariacie, w którym się znalazł.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinek 355: STRESZCZENIE

Kuba Walczak i Paulina Wach poszukują Hani, kilkuletniej dziewczynki, która padła najprawdopodobniej ofiarą porwania rodzicielskiego. Ojciec, odebrał ją ze szkoły; miał spędzić z córką dzień i potem odstawić do matki, Gabrieli – ale do tego nigdy nie doszło. Policjanci prowadzą intensywne poszukiwania, kiedy nagle jak grom z jasnego nieba spada wiadomość, że drugi mąż Gabrieli również zaginął. Policjanci znajdują jego porzucony samochód ze śladami krwi i już domyślają się, że tu chodzi o coś więcej niż o porwanie rodzicielskie. Równocześnie Paulina Wach idzie z Marią Przybylską tropem poszukiwanej Diany. Dziewczyna jest ostatnim świadkiem, który może wytłumaczyć im tajniki sprawy Artura Jarczoka, ciągnącej się już od kilku miesięcy. Diana trafia w końcu w ręce policji i zaczyna zeznawać.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinek 356: STRESZCZENIE

Daga Górska wraca z Opola, gdzie na prośbę Kubisa w tajemnicy weryfikowała historię opowiedzianą jej przez Kingę Wilk. Górska nie może poświęcić się w pełni tej sprawie, bo razem z Gawlikiem badają okoliczności śmierci kuratora sądowego, Adama Kwiatkowskiego. Ciało mężczyzny nosi ślady pobicia i kryminalni szybko typują podejrzanego – to brat byłej podopiecznej kuratora, który żywił do niego głęboką niechęć. Potem okazuje się jednak, że Kwiatkowski ostatni wieczór życia spędził w klubie gejowskim – mimo, że wszyscy, którzy go znali zarzekają się, że nie był homoseksualistą. Kryminalni muszą odkryć, co go tam zaprowadziło.

NAJNOWSZE