Sprawa idealna - sezon 5. Ile odcinków liczy?

2021-06-23 13:51 Alicja Wójcik
Sprawa idealna
Autor: screen youtube.com, kanał TV Promos screen youtube.com

Sprawa idealna to uznany przez krytyków i świetnie oceniony przez widzów spin-off serialu Żona idealna, który emitowany był w latach 2009-2016. Pierwszy sezon Sprawy idealnej ukazał się już rok po zakończeniu pierwowzoru serialu. Główną bohaterką nadal jest Diane Lockhart, która, po utracie zainwestowanych pieniędzy, musi wrócić do pracy w kancelarii prawniczej, aby nadal się utrzymać. Niestety - Lockhart traci posadę w swojej firmie, znajduje za to zatrudnienie w kancelarii prowadzonej przez afroamerykańskich prawników.

Sprawa idealna - sezon 5. Ile odcinków liczy? W najnowszej odsłonie serialu Diane jest zmuszona dobrze zastanowić się, czy to właściwe, aby pomagała w prowadzeniu kancelarii prawnej Liz, gdy firma traci dwóch czołowych prawników. Tymczasem Marissa i jej firma zostają uwikłani w sprawę Hala Wacknera, który postanawia otworzyć własną salę sądową na tyłach punktu ksero.

Sprawa idealna - sezon 5. Ile odcinków liczy?

Premiera piątego sezonu serialu została zaplanowana na 24 czerwca 2021 roku. Polscy widzowie mogą śledzić serial za pośrednictwem platformy HBO GO, gdzie odcinki dodawane są dzień później (odcinek pierwszy trafi na platformę 25 czerwca). Poprzedni, czwarty sezon serialu, liczył jedynie siedem odcinków, jednak tym razem widzowie mogą odetchnąć z ulgą - piąta odsłona Sprawy idealnej ma ich liczyć aż dziesięć. Finałowy odcinek piątego sezonu zobaczymy najprawdopodobniej w połowie sierpnia.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE