Spirala: Nowy rozdział serii Piła - obsada, fabuła oraz zwiastun nowej odsłony kultowej serii

2021-04-13 13:23 kg
Spirala: Nowy rozdział serii Piła
Autor: materiał prasowy

Producenci kultowej PIŁY przedstawiają nowy wymiar przerażającej serii… Reżyser trzech części słynnego cyklu w zupełnie nowy, ale nawiązujący do oryginału sposób, opowiada o psychopacie, który wymierza sprawiedliwość w jeszcze bardziej okrutny i krwawy sposób. Sprawdźcie szczegóły filmu.

Spirala: Nowy rozdział serii Piła - obsada, fabuła, zwiastun. CHRIS ROCK ujawnia zaskakujące aktorskie oblicze, a SAMUEL L. JACKSON nie przebiera w słowach w filmie, który już od premiery pierwszego zwiastuna porównywany jest do wybitnego SIEDEM.

Spirala: Nowy rozdział serii Piła - fabuła

Detektyw Ezekiel „Zeke” Banks od lat próbuje wyjść z cienia swego słynnego ojca, legendarnego weterana wydziału zabójstw. Żadna z dotychczasowych spraw nie dała mu na to szansy. Być może tym razem będzie inaczej. Zeke prowadzi śledztwo w sprawie sadystycznych morderstw, które przypominają serię krwawych zbrodni sprzed lat. Przekonany o swojej przenikliwości detektyw Banks, nie zdaje sobie sprawy, że krok po kroku daje się wciągnąć w wyszukaną i przemyślaną grę. W szalonym umyśle mordercy zrodził się plan tak okrutny, że nawet policyjni weterani nie wyobrażają sobie tego, co nadchodzi…

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Spirala: Nowy rozdział serii Piła - obsada

W obsadzie filmu znaleźli się:

  • Chris Rock („Jak urodzić i nie zwariować”, „Nie zadzieraj z fryzjerem”, „A.I. Sztuczna inteligencja”, „Zabójcza broń 4”)
  • Samuel L. Jackson („Avengers: Koniec gry”, „Bodyguard zawodowiec”, „Pulp Fiction”, „Glass”, „Gwiezdne wojny: Skywalker”, „Shaft”, „Django”)
  • Max Minghella („The Social Network”, „Idy marcowe”, „Opowieść podręcznej” - serial)
  • Marisol Nichols („Riverdale”- serial, „24 godziny” - serial)

Spirala: Nowy rozdział serii Piła - zwiastun

NAJNOWSZE