Spider-Man: Far From Home‎: kiedy premiera i kto w obsadzie?

2018-11-15 12:04
Tom Holland - Spider Man - Eska Cinema
Autor: Silv/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Spider-Man to jeden z najpopularniejszych dzieł Marvela. Co wydarzy się w najnowszym filmie o Człowieku-Pająku? Jaka będzie fabuła? Kto znalazł się w obsadzie? Sprawdzamy!

Spider Man: Far From Home. Nowy film o Człowieku-Pająku już wkrótce ujrzy światło dzienne. Sprawdzamy specjalnie dla Was kto pojawi się w obsadzie, jaka jest fabuła najnowszej produkcji Marvela oraz kiedy pojawi się w kinach. Mamy również najnowszy zwiastun produkcji!

Kurier - kiedy premiera nowego filmu Władysława Pasikowskiego?

Spider-Man: Far From Home: fabuła

Spider-Man: Far From Home to druga część filmu o Spider-Manie. Według plotek z sieci akcja filmu ma rozgrywać się po wydarzeniach z filmu Avengers 4. Peter ma opłakiwać Tony'ego Starka, którego już nie zobaczymy. Spider-Man ma skupić się na czymś, co przed śmiercią Stark wynalazł i zostało skradzione. Akcja dzieje się w Londynie, gdzie Peter Parker przyjeżdża na konferencję zorganizowaną przez Stark Industries. Głównym złoczyńcą, z którym będzie musiał zmierzyć się Człowiek-Pająk będzie Mysterio. Co jeszcze wydarzy się w filmie Spider-Man: Far From Home? Tego dowiemy się już w kinach!

Spider-Man: Far From Home: obsada

W filmie Spider Man: Far From Home ponownie główną rolę zagra Tom Holland. W obsadzie znaleźni się również Jacob Balaton, Numan Acar czy Zendaya Coleman.

Spider-Man: Far From Home: kiedy premiera?

Film Spider-Man: Far From Home pojawi się w kinach 5 lipca 2019 roku.

NAJNOWSZE