Spakowane życie - premiera pierwszej polskiej produkcji BBS Studios. Kiedy i o której oglądać?

2020-05-07 14:34
Spakowane życie
Autor: Materiały prasowe

Już w piątek 8 maja o godz. 22:30 na antenie BBC Brit odbędzie się premiera pierwszej polskiej produkcji BBC Studios. W serii „Spakowane życie” zobaczymy ciężką pracę i nietypowe wyzwania pięciu firm przeprowadzkowych – z Warszawy, Gdańska, Rybnika, Sosnowca i Lublina. Czekają nas wzruszające historie i spore dawki humoru.

Program „Spakowane życie” śledzi ciężką pracę i czasem dość nietypowe wyzwania pięciu firm przeprowadzkowych, które pomagają klientom w całej Polsce w ich relokacjach. Niezależnie od tego czy chodzi o transport cennego przedmiotu, czy pracę pod dużą presją czasu, każde zlecenie to coś więcej niż fizyczne wyzwanie, to ciekawe osobowości, życiowe historie oraz wachlarz emocji.

Ekipy firm z Sosnowca, Rybnika,  Gdańska, Warszawy i Lublina na co dzień muszą nie tylko sprawnie lawirować między wąskimi klatkami schodowymi, futrynami i korytarzami, ale też odpowiednio reagować na rozemocjonowanych klientów. W tym wszystkim zachowując dystans i niezbędne do rozładowywania napięć poczucie humoru.

Spakowane życie - co się wydarzy w programie?

W serialu zobaczymy podróż sentymentalną jednej z firm z klientem sprzed 20 lat, który zdecydował się powrócić do rodzinnego Gdańska po śmierci żony. Zlecenie jest szczególnie poruszające dla właściciela, który dobrze pamięta jak odmienna atmosfera towarzyszyła poprzedniemu spotkaniu. Widzowie zobaczą też przygotowania do jednej z imprez finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  

Oprócz wglądu w pracę charyzmatycznej obsady, w serii poznamy ich osobiste historie oraz zajrzymy do domów i biur ich klientów.

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE