Serial “1670”

i

Autor: Netflix

WOŚP

Spacer i kremówka z Ojcem Jakubem z „1670”. Aukcja na WOŚP to hit

2024-01-16 9:45

Serial "1670" wzbudził ogromny zachwyt i nikogo raczej nie zdziwi fakt, że dołączy do grona tych kultowych. Wielkimi krokami zbliża się również finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej, a więc wiele gwiazd, chętnie wystawia na licytacje swoje działania. Serialowy Ojciec Jakub zaoferował spotkanie ze sobą oraz spacer na kremówki w Wadowicach.

Przed nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wiele znanych i lubianych osób decyduje się na wystawienie jakiegoś przedmiotu, lub działania związanego z ich osobą. Na Allegro powstała specjalna zakładka, w której od 29 listopada zamieszczane są oficjalne oferty. Wśród tych, które cieszą się największym powodzeniem jest ta, związana z serialem "1670". Ojciec Jakub zaprasza na spacer po Wadowicach i na papieskie kremówki.

WOŚP 2024: wylicytuj numer jeden Gorącej 20 Radia ESKA!

Kremówka z Ojcem Jakubem z "1670"

Polski serial "1670" Macieja Buchwalda i Kordiana Kądzieli został okrzyknięty najlepszym serialem komediowym ostatnich lat. Produkcja pokazuje życie mieszkańców wsi Adamczycha i rodziny Adamczewskich. Ojciec Jakub związał swoje życie z kapłaństwem, bo jak sam uznał: "Wybrałem Kościół, ponieważ szukałem możliwości pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole. W stabilnej organizacji z silną pozycją na rynku".

Maciej Sikorski - odtwórca roli Ojca Jakuba - zgodził się wziąć udział w charytatywnej akcji na WOŚP i spotkanie z nim będzie nagrodą dla zwycięzcy. Pewien użytkownik zamieścił na Allegro ogłoszenie, w którym do licytacji zostało wystawione spotkanie z serialowym księdzem. Aukcja widnieje pod hasłem "Kremówka i spacer po Wadowicach z Ojcem Jakubem z "1670". Organizatorzy dopisali od siebie na zachętę: "Nie dajcie prosić się, żeby ojciec Jakub sprawdzał, czy nie macie monet, lepiej wrzućcie je do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy" - czytamy. Aktualna kwota spotkania z ojcem Jakubem wynosi ponad 28 tysięcy i nic nie wskazuje na to, że to ostateczna cena.

WOŚP 2024 - koncert. Jakie gwiazdy wystąpią w Warszawie? [PROGRAM]

allegro licytacja WOŚP

i

Autor: Allegro - Licytacje WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra nieprzerwanie od 1993 roku. Założycielem fundacji jest Jurek Owsiak. Najbardziej znaną formą działalności WOŚp-u jest coroczny finał, który odbywa się na początku każdego roku. W dniu finału zlicza się pieniądze zebrane przez cały rok, a zbiórce towarzyszą liczne koncerty i wydarzenia. 32. Finał Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja stoi pod hasłem "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!".

Jak wpłacić na WOŚP 2024 z własnego domu? Skorzystaj z eSkarbonki WOŚP online

Zwycięzcy aukcji WOŚP współprowadzą program "Kultowe Kawałki, Kultowe Historie"