Sobowtór Scarlett Johansson podbija TikToka! Dziewczyna wygląda identycznie jak słynna aktorka

2021-07-21 9:40
Sobowtór Scralett Johansson podbija TikToka! Dziewczyna wygląda identycznie jak słynna aktorka
Autor: screen: tiktok.com/@kate_johansson/video/6983010601186397441

Popularni aktorzy i celebryci, mają często swoich kaskaderów lub nawet dublerów, którzy są praktycznie identyczni. W Rosji odnalazła się dziewczyna, która jest identyczna! Tu nie ma słów na wyrost, to prawdziwy klon popularnej aktorki.

Popularne osoby często korzystają z usług sobowtórów, które mają odciążyć ich od nadmiaru sławy, a często zastępować na planie zdjęciowym. Co jakiś czas pojawiają się też zdjęcia różnych osób, które z natury są podobne do znanych osób. Jest jednak pewna dziewczyna, która podbiła TikToka i to za sprawą swojego podobieństwa do Scarlett Johansson.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Sobowtór Scarlett Johansson odnaleziony w Rosji! Nie uwierzycie, że jest tak podobna

Kate Johansson (to podobno jej prawdziwe nazwisko), jest gwiazdą TikToka, która ma już ponad 7 milionów obserwujących. Oczywiście, uwagę przyciąga jej wygląd, który przypomina słynną aktorkę. Jak twierdzi Kate, to jej naturalna uroda, na dowód pokazuje także zdjęcia z dzieciństwa, twierdząc, że taka się już urodziła. Faktycznie, porównując jej zdjęcia i fotografie Scarlett z dzieciństwa, podobieństwo jest niesamowite. Pozostaje się zastanowić, czy tata Scarlett nie zawędrował kiedyś w okolice Rosji? Zobaczcie, jak wygląda rosyjska TikTokerka:

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE