Sobel koncert 2021 w Canal+: kiedy i o której obejrzeć?

2021-10-30 14:54 Adrian Rybak

To kolejna współpraca CANAL+ ze środowiskiem rapowym. Tym razem stacja postanowiła zawiązać współpracę z wytwórnią Def Jam Recordings Poland i UMP for BRANDS uzupełniając tym samym swoje portfolio rapowych koncertów o finałowy koncert trasy „Pułapka na motyle” Sobla. Kiedy będzie można obejrzeć wydarzenie?

Sobel na wieńczącym swoją pierwszą trasę koncertową wydarzeniu zgromadził we wrocławskiej Hali Stulecia ponad 5 tysięcy osób. Zakończenie trasy wymagało odpowiedniej oprawy. Pokazy pirotechniczne, goście specjalni oraz nowe aranże utworów - to wszystko towarzyszyło artyście tego wieczoru i spowodowało że stał się on niezapomnianym wydarzeniem. Jak na każdym dużym wydarzeniu hip hopowym nie zabrakło także znamienitych gości. Sobla na scenie wsparli m.in. Young Igi, Oki i Michał Szczygieł oraz gitarzysta Piotrek Lewandowski, który jest współtwórcą singli „Fiołkowe pole” i „Każdego dnia”. Sobel w 2020 roku szturmem podbił polską scenę. Wydana prez Def Jam Reordings Poland płyta „Kontrast”, bardzo szybko uzyskała status platynowego krążka. Artysta nie kazał zbyt długo czekać swoim fanom i niespełna rok później zaprezentował pełnoprawny debiut pt. „Pułapka na motyle”.

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Sobel koncert 2021 w Canal+: data i godzina emisji

Od 13 listopada w serwisie CANAL+ online będzie można wrócić do tego wydarzenia i obejrzeć koncert oraz przekonać się jak na żywo wypadają takie przeboje Sobla jak Kinol, Fiołkowe pole czy Bandyta. Oznacza to, że wydarzenie będzie dostępne online o dowolnej porze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE