Śniegu już nigdy nie będzie - zwiastun trafi do sieci? Kiedy będzie można zobaczyć zapowiedź filmu?

2020-08-11 14:56 aw
Śniegu już nigdy nie będzie
Autor: Materiały Prasowe

Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się ON – atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia, bo tak brzmi jego imię, ma dar. Jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych kobiet. Mężczyzna zatrudnia się jako masażysta na bogatym osiedlu pod miastem. Pracując dla ludzi odgrodzonych murem od „gorszego” świata, poznaje ich historie i osobiste dramaty. Wkrótce niezwykłe zdolności Żeni odmienią życie każdego z nich.

Śniegu już nigdy nie będzie - zwiastun trafi do sieci? To pytanie zadaje sobie wiele osób, zwłaszcza że Komisja Oscarowa powołana przez dyrektora PISF Radosława Śmigulskiego zdecydowała, że „Śniegu już nigdy nie będzie” – najnowszy filmkreatywnego duetu Szumowska-Englert – będzie reprezentować Polskę w wyścigu po Oscary w kategorii Najlepszy Pełnometrażowy Film Międzynarodowy.

Śniegu już nigdy nie będzie - zwiastun trafi do sieci?

Światowa premiera polskiej produkcji odbędzie się w Konkursie Głównym tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, będącym jedną z najbardziej prestiżowych imprez filmowych na świecie. Wydarzenie to odbędzie się od 2 do 12 września 2020, a póki co nie ma żadnej informacji o planowanej premierze kinowej czy dystrybucji filmu w serwisach streamingowych. Wygląda niestety na to, że na zwiastun filmu Szumowskiej i Englerta będziemy musieli jeszcze nieco poczekać.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE