Ślubne pogotowie Izabelii Janachowskiej: nowy program w jesiennej ramówce Polsatu!

2022-07-31 22:18 NN

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej – nowy, wzruszający program już we wrześniu na antenie Polsatu. Na czym będzie polegał i kiedy dokładnie odbędzie się premiera? Zobaczcie pierwsze zdjęcia!

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu! Każda para marzy o tym, aby był jak z bajki. A co, jeśli na przeszkodzie stają brak pieniędzy lub inne życiowe problemy? Wtedy na pomoc rusza Izabela Janachowska - ekspertka od weselnych zadań specjalnych. Każda z par, które wzięły udział w programie ma swoją poruszającą, nierzadko dramatyczną historię. Iza będzie dla nich nie tylko ekspertką ślubną i wróżką spełniająca marzenia ale też najlepszą przyjaciółką,  psychologiem i dobrym duchem niosącym wsparcie.

Ślubne pogotowie Izabelii Janachowskiej: nowy program w jesiennej ramówce Polsatu!

Śmiało można powiedzieć, że Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej to program, równie emocjonalny, jak nasz "Nowy dom". Opowiada o zwykłych ludziach, którym sytuacja materialna i życiowe problemy nie dają żadnych szans na ślub z bajki, którego pragną wszystkie zakochane pary. I wtedy zjawia się Izabela Janachowska jak dobra wróżka i… wszystko staje się możliwe. Piękna suknia, wesele i łzy szczęścia zakochanych, że spełniło się ich marzenie. To program o zwykłych ludziach, którym nie wszystko układa się dobrze, a którzy zasługują na to, aby znaleźć się w "ślubnej bajce" - mówi Dyrektor Programowa Polsatu Nina Terentiew.

Izabela Janachowska zawodowo zajmuje się organizacją ślubów od prawie ośmiu lat. To jej wielka pasja.

Długo marzyłam o takim programie i cieszę się, że wreszcie pojawiła się okazja to marzenie spełnić. Mocno wierzę, że każda para zasługuje na wspaniały ślub. Spotkania z ludźmi, którzy wzięli udział w naszym programie, dla mnie samej też są ogromnym źródłem inspiracji i wzruszeń. Jestem zaszczycona, że wraz z zespołem najlepszych ślubnych ekspertów możemy dołożyć swoją cegiełkę, by uczynić ich wielki dzień jeszcze bardziej magicznym. To dla mnie największe zawodowe wyzwanie – a łzy nowożeńców to wielka nagroda - powiedziała Izabela Janachowska.

W każdym odcinku Iza i jej ślubna brygada: tancerz Rafał Maserak, wedding planerka Małgosia Dura, dekoratorka Iza Kurdyła oraz beauty team Wojtek Stasiak i Bartek Osowczyk, specjalnym różowym Wedding Busem odwiedzą najdalsze zakątki Polski, aby spełnić pragnienia zakochanej pary o bajecznym weselu.

Spotkają, pary które podzielą się swoimi romantycznymi historiami i bagażem trudnych doświadczeń. W programie zobaczymy cały wachlarz emocji - prawdziwą miłość, skomplikowane rodzinne relacje, wsparcie przyjaciół i sąsiadów. Gwarantujemy, że nie zabraknie wzruszeń oraz łez szczęścia. Izabela i jej team sprawią, że każda ślubna historia zakończy się prawdziwym happy endem.

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w Polsacie od 4 września w każdą niedzielę o godzinie 17:40.

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE