Reality show

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy, którzy podpadli widzom najbardziej. Pamiętasz jeszcze te dramaty?

W historii programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" miało miejsce sporo sytuacji, wobec których fani nie pozostawali obojętni. "Oberwało się" szczególnie kilkorgu uczestnikom, których zachowania nie do końca spodobały się widzom. Kto podpadł im najbardziej i za co?

Spis treści

  1. "Ślub od pierwszego wejrzenia" - ślub z nieznajomą osobą 
  2. Nieudane pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" 
  3. Tomasz z 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" mocno podpadł widzom 
  4. Fani byli zawiedzeni zachowaniem Grzegorza z 2. edycji programu 
  5. Którzy uczestnicy "ŚOPW" także podpadli widzom? 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - ślub z nieznajomą osobą 

Ślub od pierwszego wejrzenia to miłosny eksperyment, realizowany od 2016 roku przez telewizję TVN. Uczestnikami programu są śmiałkowie, którzy mają już dość życia w pojedynkę. Są gotowi na to, by wziąć ślub z nieznajomą osobą, którą dopasowali dla nich eksperci. 

Aktualnie realizowana jest 9. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

Po powiedzeniu sobie "TAK" uczestnicy rozpoczynają wspólne życie, podczas którego wspiera ich grono ekspertów, rzez które zostali dobrani. Widzowie śledzą pierwsze tygodnie ich wspólnego życia. W finale muszą stwierdzić, czy pozostają w małżeństwie czy może chcą się rozstać. 

Nieudane pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" 

Historia programu pokazała, że tylko nielicznym parom udało się wytrwać w małżeństwie. Zdecydowana większość uczestników rozwiązała zawarte w programie związki. Jedni nie mogli się ze sobą dogadać od samego początku, a inni, choć w finale zdecydowali się pozostać w małżeństwie, rozchodzili się po jakimś czasie. 

Fani już od pierwszych odcinków danej edycji wskazywali swoich faworytów i snuli domysły o szansach na powodzenie danej pary. Czasami małżeństwo dobrze rokowało, jednak po drodze dochodziło do sytuacji, które na dobre przekreśliło ich dalszą przyszłość. Nawet spotkania z ekspertami nie przynosiły efektów. 

Czytaj także: Co słychać u Anity i Adriana z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Tomasz z 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" mocno podpadł widzom 

Jedną z par, której szanse na powodzenie od samego początku były mizerne byli Tomasz i Julia z 6. edycji programu. Choć początkowo oboje starali się o to, by ich relacja przetrwała, fani nie wróżyli im wspólnej przyszłości. 

Wszystko runęło, kiedy Tomasz dopuścił się komentarzy na temat wyglądu swojej małżonki. Wyznał, że Julia wyglądała o wiele lepiej na zdjęciach sprzed lat, kiedy była nieco szczuplejsza. W obecności eksperta przyznał także, że "woli zgrabne dziewczyny, bez nadwagi", czym rozwścieczył widzów programu. 

W mediach społecznościowych szybko zaczęły pojawiać się komentarze na temat wyglądu samego Tomasza. Fani życzyli Julii, by jak najszybciej uciekła od męża, który mówi jej przykre rzeczy. 

Nikogo nie zaskoczył więc fakt, że Julia i Tomasz zakończyli swoje małżeństwo. 

Fani byli zawiedzeni zachowaniem Grzegorza z 2. edycji programu 

Kolejną osobą, której zachowania fani nie mogli pozostawić obojętnie był Grzegorz z 2. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna został w programie mężem Ani i początkowo wiele wskazywało, że ta dwójka świetnie do siebie pasuje. Po udanym weselu małżonkowie wyjechali na Teneryfę, a po powrocie... wszystko się zmieniło! 

Czytaj także: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta Podbioł przeszła niesamowitą metamorfozę

Po powrocie do kraju Grzegorz wyznał, że nie jest gotowy na małżeństwo, a Ania nie ma liczyć na poważne uczucie. Następnie, podczas ich wspólnego wyjścia do klubu, mężczyzna na oczach żony bawił się z inną kobietą

 W Internecie pojawiło się wiele komentarzy opisujących zachowanie Grzegorza. W finale małżonkowie zdecydowali się na rozwód. 

Którzy uczestnicy "ŚOPW" także podpadli widzom? 

Przypadków, w których fani programu nie mogli pozostawić bez komentarza, było całkiem sporo. Którzy uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" także podpadli widzom? Co zrobili? W poniższej galerii przypominamy największe dramaty i afery z historii miłosnego eksperymentu TVN. 

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz kultowe seriale z lat 90.? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Serial "Słoneczny patrol" opowiadał o ratownikach z...
Słoneczny Patrol