Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 6 - CASTING. Jak się zgłosić do programu?

2021-01-26 20:04 AW
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały Prasowe

Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze tej jedynej osoby? Czy warto zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców? Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” zdecydowali się na ten krok. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek – swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na chwilę przed ślubem.

Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 6 - CASTING. Jak się zgłosić do programu? Magdalena Chorzewska, Piotr Mosak oraz profesor Bogusław Pawłowski na podstawie testów i rozmów wybiorą spośród singli trzy pary, które ich zdaniem najlepiej do siebie pasują. Widzowie będą mogli śledzić losy uczestników programu przez kilka pierwszych tygodni ich małżeństwa.

Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 6 - CASTING. Jak się zgłosić do programu?

Mimo że piąta edycja programu ma wystartować dopiero pod koniec lutego 2021 roku, twórcy Ślubu od pierwszego wejrzenia jeszcze w styczniu rozpoczęli już poszukiwania chętnych do wzięcia udziału w tym eksperymencie społecznym. Jak pokazują dotychczasowe edycje, osób, które są chętne, aby zdecydować się na taki krok, jest w naszym kraju bardzo wiele! Aby zgłosić się do programu, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie TVN. Jak na razie nie wiadomo, kiedy emitowana będzie kolejna edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia, niewykluczone, że dopiero w 2022 roku.

Zakochani po uszy - zwiastun
NAJNOWSZE