Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 5 - PARY. Kiedy poznamy uczestników tej edycji?

2021-01-25 17:32 AW
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały Prasowe

Przed nami zupełnie nowy, piąty już sezon wzbudzającego spore kontrowersje programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Poprzednia edycja zakończyła się wiosną 2020 roku, a jej finał początkowo okazał się bardzo udany. Aż dwie z trzech par zdecydowały się zostać w małżeństwie - Oliwia i Łukasz oraz Agnieszka i Wojtek. Pierwsza z nich bardzo szybko po zakończeniu emisji przywitała na świecie swojego syna, jednak związek ostatecznie nie przetrwał próby czasu.

Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 5 - PARY. Kiedy poznamy uczestników tej edycji i jak potoczą się ich losy? Do tej pory w mediach głośno było o jeszcze dwóch parach, którym udało się stworzyć stałe związki - Pauliny i Krzysztofa z drugiej edycji, którzy mają jedno dziecko, a także Anity i Adriana z trzeciej edycji, którzy doczekali się już dwójki. Czy piąty sezon programu okaże się szczęśliwszy dla większej liczby małżeństw?

Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 5 - PARY. Kiedy poznamy uczestników tej edycji?

Piąty sezon Ślubu od pierwszego wejrzenia emitowany będzie w wiosennej ramówce TVN7 w 2021 roku, a pierwszy odcinek ukaże się w piątek 26 lutego. W dotychczasowych edycjach ze stworzonymi przez ekspertów parami widzowie zapoznawali się w różny sposób - w niektórych wszystkie pary poznawaliśmy już na samym początku, w innych poznawaliśmy jedną parę i obserwowaliśmy ją już aż do ślubu, kiedy to sami pierwszy raz spotykali się na ślubnym kobiercu.

Jak na razie stacja nie uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie do tego, w jaki sposób zostanie skonstruowany sezon piąty, jednak ze względu na to, że program aż do pierwszego odcinka objęty jest tajemnicą, jeśli chodzi o to, kto bierze w nim udział, pierwszą parę poznamy najwcześniej dopiero 26 lutego. Najprawdopodobniej - tak jak w poprzednich edycjach - poznamy ponownie trzy małżeństwa. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl ekspertami w programie ponownie będą Bogusław Pawłowski, Piotr Mosak oraz Magdalena Chorzewska.

Zakochani po uszy - zwiastun
NAJNOWSZE