Ślub od pierwszego wejrzenia 7: Karol ujawnił kulisy programu

i

Autor: Ślub od pierwszego wejrzenia Player.pl Ślub od pierwszego wejrzenia 7: Karol ujawnił kulisy programu

Ślub od pierwszego wejrzenia 7: Karol ujawnił kulisy programu! Zaapelował też do fanów

2022-05-18 14:42

Karol to jeden z uczestników poprzednich edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Z okazji zbliżającego się finału najnowszej odsłony, mężczyzna przyznał, że ma potrzebę "wygadania się". Zdradził, co sądzi o ekspertach i ujawnił, jak eksperyment wygląda od kuchni! Były jakieś zaskoczenia?

Ślub od pierwszego wejrzenia to jeden z najpopularniejszych programów typu reality show w Polsce. 7. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chyli się ku końcowi, a tymczasem Karol, którego poznaliśmy w 5. odsłonie, ujawnił szczegóły programu. Opisał nawet, jak wyglądają konkretne etapy eksperymentu i ocenił pracę ekspertów!

Ślub od pierwszego wejrzenia 7: Karol ujawnił kulisy programu

Karol z 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zamieścił na Instagramie obszerny wpis, który rozpoczął słowami Tydzień przed finałem mam potrzebę wypowiedzenia się na temat eksperymentu. Choć emisja ostatniego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" odbędzie się dopiero w przyszłym tygodniu, subskrybenci Playera mieli już możliwość przedpremierowego obejrzenia finału. Wśród nich znalazł się właśnie Karol, który ma kilka przemyśleń na ten temat.

Mężczyzna pozytywnie ocenił pracę ekspertów, którzy w 7. odsłonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli znacznie bardziej obecni, niż miało to miejsce wcześniej. Były uczestnik zaznaczył również, że każdy, kto bierze udział w tym eksperymencie, wierzy w niego bezgranicznie. Następnie Karol przeszedł do... ujawnienia kulis programu. Jak "Ślub od pierwszego wejrzenia" wygląda od kuchni? Jest kilka etapów eksperymentu!

Eksperyment można podzielić na kilka etapów.1 to zgłoszenie i dalsze etapy "castingu"2 to czas dostania się i tej niepewności przeplatanej z radością, ekscytacja zainteresowaniem swoja osoba i przygotowań do wymarzonego dnia.3 etap to ślub, emocje i ten jeden miesiąc, który pędzi szybko bądź wlecze się w nie skończoność.4 etap to gasnące kamery po decyzji i ta nagła cisza, brak kamer, brak emocji, wychamowanie. I czas oczekiwania na emisję, na szczescie dużo większy spokój umysłu mają pary, które pozostały w małżeństwie???5 etap to Wasz odbiór naszych osób i emisja w Waszych odbiornikach.6 etap to układanie naszego życia po emisji, po tym całym zamieszaniu w naszym życiu.

- napisał Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej kontrowersyjne programy reality show w Polsce. To one rozwścieczyły widzów

Wpis Karola zawiera również zdjęcie, które - jak się okazało - pochodzi z jego imprezy rozwodowej. Mężczyzna opowiedział też o swoich odczuciach względem emisji odcinka, w którym wraz z Igą podjęli decyzję o rozwodzie.

Ślub od pierwszego wejrzenia 7: Karol apeluje do widzów

Na tym jednak nie koniec. Karol postanowił zaapelować do fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia", by mieli w głowie kilka kwestii, gdy będą oglądać finał 7. edycji.

Więc za tydzień jak obejrzycie finał spójrzcie na wszystkie osoby z każdej edycji z perspektywy siebie, waszych relacji w związku i swojego punktu. Uczmy się na eksperymentach i wypowiadajmy z klasą a nie pogardą, Ty na nią nie zasługujesz tak samo jak oni. I proszę o nie spoilerowanie decyzji w komentarzach do czasu emisji w TVN - zakończył Karol swój wpis. 

Ślub od pierwszego wejrzenia 7 FINAŁ: premiera. Gdzie i kiedy oglądać?

Telewizyjna premiera finałowego odcinka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" odbędzie się we wtorek 24 maja 2022 roku, o godzinie 21:35, na antenie TVN. Odcinek dostępy jest też na Playerze.

Sonda
Która para ma największe szanse na miłość?