Ślub od pierwszego wejrzenia 6 - uczestnicy. Kim są bohaterowie nowego sezonu?

2021-09-22 8:14 kg
Ślub od pierwszego wejrzenia 6
Autor: materiał prasowy

Ślub od pierwszego wejrzenia to program, który zadebiutował na ekranach naszych telewizorów w 2016 roku i od razu wzbudził spore zainteresowanie wśród widzów. Do tej pory powstało aż pięć sezonów reality show, a każda z nich przyciągała ogromną publiczność. Nie dziwi więc fakt, że 7 września 2021 roku premierę miała szósta odsłona hitu. Kto znalazł się wśród uczestników programu i tym razem stanie na ślubnym kobiercu? Sprawdźcie!

Ślub od pierwszego wejrzenia 6 - uczestnicy. Ślub od pierwszego wejrzenia to jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów w polskiej telewizji. Udział w nim biorą osoby, które jak dotąd nie poznały jeszcze swojej drugiej połówki. W reality show TVN7 partnera dobierają im eksperci, którzy tworzą pary na podstawie badań antropologicznych i psychologicznych, a sami uczestnicy poznają się dopiero na ślubnym kobiercu. Kto zdecydował się na udział w tak odważnym eksperymencie?

Remiza - zwiastun nowego serialu TVP

Ślub od pierwszego wejrzenia 6 - uczestnicy

Wiadomo już, że w szóstym sezonie Ślubu od pierwszego wejrzenia miłości będą szukać 32-letni Tomasz z Łodzi, 31-letnia Katarzyna z Dąbrowy Górniczej oraz 31-letnia Aneta z Warszawy. Na ślubnym kobiercu staną również Julia i Robert i Paweł. Chcecie poznać bliżej uczestników szóstej edycji? Zapraszamy do galerii poniżej. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE