Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - uczestnicy. Jakie pary zobaczymy w kolejnych odcinkach?

2020-05-26 22:04
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały Prasowe

Ślub od pierwszego wejrzenia to niezwykle kontrowersyjny i wywołujący bardzo dużo emocji program, który jednocześnie cieszy się niesamowitą popularnością. Idea programu polegająca na tym, że dobrane przez ekspertów pary spotykają się dopiero na ślubnym kobiercu i żyją przez miesiąc jako małżeństwo, bardzo spodobała się dziesiątkom widzów w Polsce. Nic więc dziwnego, że TVN przedłuża program na kolejne sezony.

Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - uczestnicy. Jakie pary zobaczymy w kolejnych odcinkach? Pierwszy sezon programu ukazał się w 2016 roku i cieszył niemal półtoramilionową oglądalnością. Kolejne sezony wznawiane były co roku jesienią z wyjątkiem sezonu czwartego, który ukazał się wiosną 2020 roku i został przeniesiony do stacji TVN7.

Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - uczestnicy. Jakie pary zobaczymy w kolejnych odcinkach?

Czwarty sezon programu cieszył się na tyle dużą oglądalnością, że TVN ogłosił casting do sezonu piątego jeszcze w trakcie jego trwania. Do programu mogą zgłaszać się uczestnicy, którzy nie mają współmałżonków i chcą wziąć udział w tym nietypowym eksperymencie. Aby wziąć udział w programie i zostać zaproszonym na zdjęcia, należy najpierw wypełnić formularz.

Jak czytamy na stronie castingu: 'Magdalena Chorzewska, Piotr Mosak oraz profesor Bogusław Pawłowski na podstawie testów i rozmów wybiorą spośród singli trzy pary, które ich zdaniem najlepiej do siebie pasują'. Kolejnych uczestników poznamy pewnie tak jak w poprzednim sezonie, dopiero w pierwszym odcinku. Póki co ekspertom udało się stworzyć kilka małżeństw, które zdecydowały się pozostać ze sobą po zakończeniu programu, a dwie z nich doczekały się już nawet dzieci! Nowe odcinki Ślubu od pierwszego wejrzenia najprawdopodobniej zostaną wyemitowane w wiosennej ramówce 2021. 

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE