Ślub od pierwszego wejrzenia - dalsze losy Agnieszki i Wojtka. Para otworzyła kanał na YouTubie!

2020-05-25 16:54
Życie od pierwszego wejrzenia
Autor: screen youtube.com, kanał Życie od pierwszego wejrzenia screen youtube.com

Za nami już czwarta edycja programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Jak zwykle nie brakowało ogromnych emocji i aż do finału widzowie zastanawiali się, jakie decyzje podejmą pary. I chociaż jak zwykle było wiele przesłanek świadczących o tym, dla kogo eksperyment zakończy się po wyłączeniu kamer, fani Ślubu od pierwszego wejrzenia z wypiekami na twarzy wyczekiwali ostatniego odcinka.

Ślub od pierwszego wejrzenia - dalsze losy Agnieszki i Wojtka. Para otworzyła kanał na YouTubie! Tego chyba nie spodziewał się nikt! Mimo że Agnieszka i Wojtek byli ulubieńcami wielu widzów programu i prawie wszyscy trzymali za nich kciuki, raczej nikt nie oczekiwał takiej niespodzianki. Po tym, jak dowiedzieliśmy się oficjalnie, że zdecydowali się pozostać w małżeństwie, Agnieszka i Wojtek ogłosili, że otwierają wspólny kanał na YouTubie.

Ślub od pierwszego wejrzenia - dalsze losy Agnieszki i Wojtka. Para otworzyła kanał na YouTubie!

Tą informacja Aga i Wojtek podzielili się tuż po finale programu, który został w TVN7 wyemitowany w piątek 22 maja. Tak jak spodziewali się fani, para postanowiła zostać w małżeństwie i razem wydają się być wyjątkowo szczęśliwi. Agnieszka zdecydowała się przeprowadzić do Wojtka do Krakowa i tu rozpocząć wspólne życie. Fani Ślubu od pierwszego wejrzenia będą mieli teraz także możliwość podglądać, co dzieje się w ich życiu po emisji programu.

Kanał nazywa się 'Życie od pierwszego wejrzenia' i jak czytamy w opisie pierwszego filmiku, będzie można dowiedzieć się tu, co słychać u Agi i Wojtka i jak radzili sobie przez ostatni rok. Czwarta edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia była bowiem kręcona wiosną 2019 roku. Odcinki zostały wyemitowane dopiero rok po zakończeniu zdjęć. Małżonkowie póki co nie zdradzili więcej szczegółów, jednak można wyobrazić sobie, że ich filmiki będą cieszyły się dużą popularnością. W zaledwie kilka dni po otwarciu kanału liczy on już 20 tys. subskrypcji!

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE