Ślub od pierwszego wejrzenia 4, odcinek 7: zazdrość u Agnieszki i Wojtka. Poszło o Oskara!

2020-04-04 15:04
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały TVN

Gdy emocje już opadły, małżeństwa wyruszają w podróż poślubną. Wspólny wyjazd pozwoli na odpoczynek i poznanie siebie bliżej. Będzie to moment na podjęcie pierwszych decyzji, ale też na chwile refleksji. Czy mimo różnic jakie ich dzielą, będą potrafili pójść na kompromis i znaleźć złoty środek? Wszystkie trzy pary świetnie bawią się w podróży poślubnej, jednak nie udało się uniknąć nieporozumień.

Ślub od pierwszego wejrzenia 4, odcinek 7: co się wydarzy w kolejnym odcinku programu? Dotychczas u wszystkich trzech par zarówno wesela, jak i podróże poślubne przebiegały sielankowo. Czy taka atmosfera może trwać wiecznie? Pary zaczynają się poznawać, a wraz z upływem czasu dowiadują się o sobie coraz więcej.

Ślub od pierwszego wejrzenia 4, odcinek 7 - co się wydarzy?

Adam i Joanna są oboje bardzo skryci i z pozoru nieśmiali. Coraz bardziej jednak otwierają się przed sobą. Joanna przyznaje jednak, że nie chce pokazywać od razu wszystkich kart i na pytania Adama odpowiada póki co zdawkowo. Jej mąż przyznał, że w pełni to szanuje i wierzy, że na bliższe zwierzenia przyjdzie jeszcze czas. Przy okazji Adam wyjawił, że w ankiecie, którą wypełniał w programie, zaznaczył, że górna granica wieku jego wybranki miała wynosić 26 lat - Joanna ma natomiast 32.

Oliwia i Łukasz kończą już swoją podróż poślubną i rozjeżdżają się do domów. Między nimi zaczyna pojawiać się coraz większa zażyłość. Mniej żartują, są dla siebie coraz bardziej czuli. Czy taka sytuacja będzie trwać, gdy każde wróci do siebie? Jak poradzą sobie z rozłąką? Pierwsze problemy pojawiły siłę u Agnieszki i u Wojtka. Agnieszka zauważyła, że Oskar, najlepszy przyjaciel jej męża w pewnym stopniu cały czas jest z nimi podczas wyjazdu przez rozmowy telefoniczne, które przyjaciele często odbywają. Agnieszka podkreśliła, że rozumie, że Oskar jest dla Wojtka bardzo ważny, jednak wolałaby, aby mąż nieco więcej czasu poświęcał rozmowie z nią.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE