Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - Łukasz. Kim jest uczestnik programu?

2020-03-27 16:16
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały TVN

Czwarty sezon Ślubu od pierwszego wejrzenia wystartował w wiosennej ramówce 2020 roku. Widzowie dość długo musieli naczekać się na nowe odcinki wzbudzającego kontrowersje programu - poprzedni sezon emitowany był jesienią 2018. Eksperci dobrali kolejne trzy pary z wybranych sześciu nowych uczestników. Czy wśród nich znajdzie się chociaż jedna, która postanowi pozostać w małżeństwie?

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - Łukasz. Kim jest uczestnik programu? Eksperci uznali, że dla Łukasza najlepszą partnerką będzie 24-letnia Oliwia, która jest najmłodszą uczestniczką programu. On i jego wybranka wyraźnie bardzo się sobie spodobali! Bardzo szybko także znaleźli wspólny język. Co już wiadomo o tej parze?

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - Łukasz. Kim jest uczestnik programu?

Łukasz ma 29 lat i pochodzi z Katowic. Pracuje jako dostawca w salonie samochodów dostawczych i wiedzie uporządkowane życie. Mimo, że jest aktywny, uwielbia podróże i ludzi, nie udało mu się poznać odpowiedniej partnerki. Uważa, że przez swoją nieśmiałość, jego życie uczuciowe nie istnieje.

O Łukaszu nie wiadomo dużo więcej - twórcy programu zdecydowali się nie wyjawiać nawet jego nazwiska. Trudno też znaleźć go na Instagramie. W programie z najbliższej rodziny wspierali go mama oraz jej mąż. Jak powiedział Łukasz, jego tata dobrze życzy jemu i Oliwii, jednak postanowił nie angażować się w program.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE