Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - Oliwia. Kim jest uczestniczka programu?

2020-03-25 15:12
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały TVN

Czwarta edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia trafiła do emisji wiosną 2020 roku. Ponownie poznaliśmy sześcioro wybranych przez ekspertów uczestników, którzy zostali dobrani w pary i poznali się dopiero na ślubnym kobiercu. Dotychczasowe edycje Ślubu od pierwszego wejrzenia okazały się sukcesem - obecnie są ze sobą dwie pary, a jedna z nich doczekała się już dziecka! Czy czwarta edycja również okaże się dla kogoś szczęśliwa?

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - Oliwia. Kim jest uczestniczka programu? Osoby, które widziały już czwarty odcinek tej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia, wiedzą, że eksperci dla Oliwii dobrali Łukasza i to on na próbny miesiąc stanie się jej mężem. Czy eksperci dokonali dobrego wyboru i para rzeczywiście zostanie razem?

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - Oliwia. Kim jest uczestniczka programu?

Oliwia Ciesiółka ma 24 lata, jest asystentką w dziale kontroli w Stoczni Gdańskiej. Szuka wyzwań i mężczyzny na całe życie. We wszystkich związkach pełniła rolę "opiekuna" i wierzyła, że może kogoś zmienić. Po licznych próbach, rezygnowała z relacji, tracąc wszelką nadzieję.

Oliwia zrobiła ogromne wrażenie na widzach czwartej edycji programu. Pod jej zdjęciami na Instagramie można znaleźć dziesiątki komentarzy od fanów Ślubu od pierwszego wejrzenia, którzy nie tylko zwracają uwagę na urodę Oliwii, ale piszą także, że dziewczyna ma w sobie coś przyciągającego, a z Łukaszem tworzą świetną parę. Mnóstwo widzów bardzo trzyma za nich kciuki! Z Instagrama Oliwii można także dowiedzieć się, że zajmuje się ona także makijażem, a efekty jej pracy można podziwiać na @ciesiolkaoliwia.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE