Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - Agnieszka. Kim jest uczestniczka programu?

2020-03-30 15:02
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiał TVN

Czwarta edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia wyjątkowo rozpoczęła się wiosną. Odcinki programu można było oglądać już od lutego 2020. W tym sezonie eksperci wybrali kolejnych sześciu uczestników, z których dobrali trzy pary. W tej edycji wyraźnie widać, że osoby, które spotkały się na ślubnym kobiercu po raz pierwszy, bardzo przypadły sobie do gustu. Czy to oznacza, że pozostaną w małżeństwach po zakończeniu eksperymentu?

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - Agnieszka. Kim jest uczestniczka programu? Jak wiedzą już widzowie tej edycji, eksperci uznali, że dla Agnieszki najlepszym kandydatem na męża będzie Wojtek. Państwo młodzi też zdają się być bardzo zadowoleni z wyboru i już podczas ceremonii wyraźnie było widać, czują się swobodnie w swoim towarzystwie. Bardzo polubiły się także ich rodziny.

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - Agnieszka. Kim jest uczestniczka programu?

Agnieszka Łyczakowska zajmuje się opieką nad dziećmi z autyzmem. Uciekając od burzliwych związków jakie miała, postanowiła zmienić swoje życie i ponownie wprowadziła się do rodziców. Jej nową pasją stał się boks. Małżeństwo swoich rodziców jest dla niej wzorem związku, który chciałaby stworzyć.

Instagram Agnieszki to agnieszka_lyczakowska. Nawet po zdjęciach, które wrzuca, widać, że jest niezwykle aktywna i wszędzie jej pełno! Udostępnia zdjęcia z wycieczek i wyjazdów, lubi chodzić po górach, spacerować, zwiedzać, jeździć na spływy kajakowe. Na fotkach widać także jej najbliższych, z którymi jest bardzo mocno związana.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE