Ślub od pierwszego wejrzenia 30.11.2021 - co się wydarzy i o której oglądać 14. odcinek 6. sezonu?

2021-11-30 16:09 Adrian Rybak
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: TVN

Ślub od pierwszego wejrzenia to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych TVN. Słynne reality show, w którym pary pobierają się nie znając się wcześniej, zdobył dużą sympatię widzów. Od jakiegoś czasu trwa nowy sezon programu. Przed nami 14. odcinek, którego emisja odbędzie się 30 listopada. Co się w nim wydarzy?

Ślub od pierwszego wejrzenia 30.11.2021 - co się wydarzy i o której oglądać 14. odcinek 6. sezonu? Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze partnera? Uczestnicy programu Ślub od pierwszego wejrzenia postanowili zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców. Widzowie mają okazję zobaczyć, co dzieje się ze związkami ludzi, którzy w ogóle się nie znają. Czy taki eksperyment ma prawo się udać? Czy da się znaleźć drugą połówkę na podstawie skojarzeń i czystej psychologii? Odpowiedzi na te pytania poznają uczestnicy, którzy zgadzają się wziąć ślub poznając partnera i partnerkę dopiero w urzędzie... Co widzowie obejrzą w 14. odcinku nowego sezonu? Sprawdź niżej.

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Rozwód Grzegorza i Ani - "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ślub od pierwszego wejrzenia 2021 - odc. 14

Mogłoby się wydawać, że już wszystko wiadomo na temat par, na tydzień przed końcem eksperymentu. Nic bardziej mylnego. Przed zbliżającym się nieuchronnie Dniem Decyzji, niektórzy z uczestników próbują nadrobić stracony czas. Czy w ostatnim momencie zaiskrzy? Jakie decyzje podejmą pary?

Ślub od pierwszego wejrzenia 2021 - TV i online

Odcinki programu można oglądać we wtorki na antenie głównego TVN o godzinie 21:30. Powtórki pokazywane są w niedziele o godzinie 18:00. Ślub od pierwszego wejrzenia jest dostępny dla widzów także w wersji internetowej. Odcinki zamieszczane są w serwisie VOD Player.pl. Użytkownicy, którzy mają wykupioną wersję premium, mogą obejrzeć każdy odcinek bez reklam.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE