Taniec z gwiazdami

Sława Przybylska dostała propozycję wystąpienia w "Tańcu z gwiazdami". Co na to piosenkarka?

2024-06-14 11:55

Sława Przybylska jest żywą legendą polskiej estrady. Wokalistka na scenie króluje niemalże od siedmiu dekad i mimo upływającego czasu, wciąż aktywnie koncertuje i ani myśli o emeryturze. Okazuje się, że Sława Przybylska otrzymała propozycję wystąpienia w show telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami". Czy zdecyduje się na udział? Artystka nie pozostawiła żadnych złudzeń.

Sława Przybylska należy do grona najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Swoim niepowtarzalnym głosem i charyzmą czaruje od lat. Na swoim koncie ma wiele niezapomnianych przebojów, które z nostalgią nucimy do dziś. 91-letnia autorka takich hitów "Pamiętasz, była jesień" czy "Gdzie są chłopcy z tamtych lat" mimo upływu lat zachwyca znakomitą formą, tryska humorem i energią, a także aktywnie koncertuje. Ostatnio mogliśmy ją oglądać, chociażby podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, gdzie została uhonorowana nagrodą Karolinki.

91-letnia Sława Przybylska w "Tańcu z Gwiazdami"?! Niewiarygodna propozycja. Gwiazda sceny komentuje FB

Sława Przybylska w "Tańcu z gwiazdami"? Padła konkretna deklaracja

W maju zakończyła się 14. edycja tanecznego show Telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami". Kryształową Kulę i czek na 100 tysięcy złotych wytańczyła sobie aktorka Anita Sokołowska w parze z Jackiem Jeschke. Emocji nie brakowało, a poziom był bardzo wyrównany. Nie dziwi więc fakt, że widzowie z utęsknieniem oczekują na kolejną odsłonę formatu. Wiele emocji wzbudza zawsze ogłoszenie gwiazd, które mają pojawić się w kolejnej edycji. Na ten moment produkcja trzyma swoje plany w ścisłej tajemnicy, a na ogłoszenie uczestników przyjdzie nam jeszcze z pewnością poczekać.

W wywiadzie, którego Sława Przybylska udzieliła Super Expressowi, wyznała, że uwielbia muzykę i taniec, jednak robi to jedynie w domowym zaciszu. Diwa polskiej estrady wyznała także, że otrzymała propozycję występu w "Tańcu z gwiazdami", czy zobaczymy ją w kolejnej edycji? Piosenkarka w rozmowie z Super Expressem rozwiała wszelkie wątpliwości.

Proponowano mi "Taniec z Gwiazdami", ale odmówiłam… Powiedziałam, że "na razie – nie", a "na razie, to znaczy, że nigdy". To wymaga tak ogromnej pracy, że w tej chwili nie mam na to czasu. Mam wiele koncertów… Tańczę prywatnie zupełnie. Jak wstaję rano i widzę, jak brzoza tańczy z wiatrem, to ja też z nią tańczę. Uczę się od brzozy, od przyrody. Przyroda jest naprawdę wielką mądrością, z której możemy czerpać siłę. Ja z brzozą rozmawiam i się do niej tulę. Ona jest jak tancerka, taka smukła, ma taką białą, piękną korę, a te liście na wietrze po prostu tańczą. Trzeba się uczyć tańca i życia od przyrody - powiedziała legendarna artystka.