Skoki Zakopane 15.01.2021 ONLINE i TV na żywo. O której kwalifikacje na Wielkiej Krokwi?

2021-01-14 8:38 PK
skoki narciarskie
Autor: MAREK ZIELINSKI/SE

Skoki narciarskie 15 stycznia 2021 to kwalifikacje do konkursu indywidualnego, który rozegra się w niedzielę w Zakopanem. Trener Michał Doleżal powołał siedmiu Polaków. O której godzinie rozpoczną się kwalifikacje na Wielkiej Krokwi? Transmisja online i TV na żywo ze skoków do sprawdzenia poniżej.

Skoki narciarskie 15.01.2021 w piątek to kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego (w sobotę odbędzie się konkurs drużynowy - sprawdź program całych zawodów w Zakopanem). W składzie reprezentacji Polski znalazło się siedmiu skoczków: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Jakub Wolny, Paweł Wąsek oraz Klemans Murańka. To oni powalczą na Wielkiej Krokwi o kolejne punkty w Pucharze Świata 2020/21. Z racji tego, że zbliżające się skoki odbywają się na terenie naszego kraju, to kibice będą mieli okazję obejrzeć kwalifikacje w Telewizji Publicznej. Stream live ze skoków narciarskich 15.01.2021 będzie dostępny za darmo. Skoki Zakopane online w piątek, 15 stycznia zobaczymy na stronie sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport. Druga możliwość śledzenia skoków to Eurosport Player - opcja wyłącznie dla osób, które mają wykupiony pakiet. Skoki narciarskie w telewizji, 15.01 na żywo w zobaczymy w Eurosport 1, TVP 1 i TVP Sport. Start kwalifikacji o 18:00.

Skoki narciarskie Zakopane 2021

Warto przypomnieć, że poprzednie zawody indywidualne na Wielkiej Krokwi, które oglądaliśmy w styczniu zeszłego roku wygrał Kamil Stoch, a Dawid Kubacki był trzeci. Miejmy nadzieję, że tym razem Polacy wypełnią całe podium i powalczą o złoto w konkursie drużynowym.

Żenujący POPIS norweskiego skoczka. Brzydki atak na Stocha oraz Kubackiego. Ale KOMPROMITACJA!
NAJNOWSZE