Skoki narciarskie dzisiaj: transmisja ONLINE i TV 13.12. O której godzinie skoki?

2019-12-13 6:09
Skoki narciarskie dzisiaj: transmisja ONLINE i TV
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Skoki narciarskie dzisiaj: transmisja ONLINE i TV

O której godzinie dzisiaj skoki narciarskie w Klingenthal? Gdzie obejrzeć kwalifikacje do konkursu indywidualnego Pucharu Świata 2019/2020? Transmisja online i TV z piątkowych skoków do sprawdzenia na Eska CINEMA.

Skoki narciarskie 13.12.2019 to kwalifikacje do konkursu indywidualnego, który odbędzie się w niedzielę w niemieckim Klingenthal. Na sobotę organizatorzy zaplanowali konkurs drużynowy. Michal Dolezal nie zaskoczył i powołał siedmiu zawodników, którzy startowali w poprzednich konkursach. Na niemieckiej skoczni wystąpią: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Maciej Kot, Piotr Żyła, Jakub Wolny, Stefan Hula i Klemens Murańka. O której godzinie dzisiaj skoki? Transmisja online ze skoków będzie za darmo? Na którym kanale zostanie udostępniona transmisja na żywo?

Skoki narciarskie transmisja online

Stream live ze skoków narciarskich 13.12.2019 w Klingenthal nie będzie dostępny za darmo. Skoki narciarskie online w piątek, 13 grudnia zobaczymy tylko na Eurosport Player - opcja tylko dla osób, które mają wykupiony pakiet.

Skoki narciarskie dzisiaj na żywo

Skoki narciarskie - piątek, 13.12 na żywo w TV zobaczymy wyłącznie w Eurosport 1.

O której godzinie dzisiaj skoki narciarskie?

Kwalifikacje w skokach narciarskich w Klingenthal zaplanowane są na 15:30. Kiedy kolejne konkursy w Pucharze Świata 2019/20? - sprawdź TERMINARZ do końca sezonu!

Przypomnijmy, że ubiegłoroczny PŚ zdominował niesamowity Ryōyū Kobayashi, który zdobył 2085 punktów. Drugie miejsce przypadło Stefanowi Kraftowi (1349), trzeci był Kamil Stoch (1288), czwarty Piotr Żyła (1131), a piąty Dawid Kubacki (988). Klasyfikację drużynową Pucharu Narodów wygrali Polacy, a tuż za nami uplasowali się Niemcy i Japończycy. Najważniejsze turnieje w sezonie - Turniej Czterech Skoczni, RAW AIR, Willingen Five, Planica 7 i Loty narciarskie wygrał wspomniany wyżej Japończyk Ryōyū Kobayashi.

NAJNOWSZE