Skoki narciarskie 27.01 niedziela - transmisja ONLINE i TV. O której godzinie Puchar Świata?

2019-01-27 10:29
Skoki narciarskie - transmisja online
Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER EAST NEWS Skoki narciarskie - transmisja online

O której godzinie skoki narciarskie w Sapporo 27 stycznia? Gdzie obejrzeć Puchar Świata? Transmisja online i TV z niedzielnego konkursu do sprawdzenia na Eska CINEMA.

Skoki narciarskie 27.01.2019 (niedziela) to konkurs indywidualny, który rozegra się w Sapporo. Przypomnijmy, że w sobotnim konkursie Kamil Stoch zajął drugie miejsce. Nasz zawodnik pobił rekord skoczni - 148,5 metra! O której godzinie skoki narciarskie w Sapporo? Transmisja online ze skoków będzie za darmo? Na którym kanale zostanie udostępniona transmisja na żywo?

SKOKI NARCIARSKIE 2018/19: KLASYFIKACJA GENERALNA

Skoki narciarskie transmisja online

Stream live ze skoków narciarskich 27.01.2019 w Sapporo będzie dostępny za darmo. Skoki narciarskie online w niedzielę, 27 stycznia zobaczymy na stronie sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej oraz na Eurosport Player - opcja tylko dla osób, które mają wykupiony pakiet.

Skoki narciarskie transmisja live

Skoki narciarskie - niedziela, 27.01 na żywo w TV zobaczymy na kanałach:

  • TVP 1 
  • TVP Sport 
  • Eurosport 1

O której godzinie skoki narciarskie?

Konkurs w skokach narciarskich w Sapporo odbędzie się z soboty na niedzielę o 2:00 w nocy. Kiedy kolejne konkursy w Pucharze Świata 2018/2019? - sprawdź TERMINARZ do końca sezonu!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE