Skoki narciarskie dzisiaj na żywo: transmisja ONLINE i TV 21.11.2020. O której konkurs drużynowy w Wiśle?

2020-11-21 13:09 PK
Skoki narciarskie dzisiaj: transmisja ONLINE i TV
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Skoki narciarskie dzisiaj: transmisja ONLINE i TV

O której godzinie dzisiaj skoki narciarskie w Wiśle w ramach pierwszego konkursu drużynowego Pucharu Świata sezonu 2020/21? Gdzie obejrzeć na żywo kwalifikacje, które rozegrają się na skoczni im. Adama Małysza? Transmisja online i TV z sobotnich skoków do sprawdzenia na Eska CINEMA.

Skoki narciarskie 21.11.2020 to konkurs drużynowy, który rozegra się w Wiśle. Piątkowe kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego wygrał w pięknym stylu Kamil Stoch, co pozwala optymistycznie patrzeć na zmagania drużynowe. Poza wspomnianym Stochem w kadrze znaleźli się także Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Klemens Murańka. Kibice nie mają wątpliwości, że Polacy znajdą się na podium dzisiejszych zawodów. Skoki w Wiśle skomentują Przemysław Babiarz oraz Stanisław Snopek. O której godzinie dzisiaj skoki? Transmisja online ze skoków będzie za darmo? Na którym kanale zostanie udostępniona transmisja na żywo?

Skoki narciarskie stream live

Transmisja online ze skoków narciarskich 21.11.2020 w Wiśle będzie dostępna za darmo. Skoki narciarskie online w sobotę, 21 listopada zobaczymy na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz na Eurosport Player - opcja tylko dla osób, które mają wykupiony pakiet.

Skoki narciarskie dzisiaj na żywo

Skoki narciarskie - sobotę, 21.11 na żywo w TV zobaczymy na kanałach:

  • TVP 1
  • TVP Sport
  • Eurosport 1

O której godzinie dzisiaj skoki narciarskie?

Konkurs drużynowy w skokach narciarskich w Wiśle zaplanowany jest na 16:00. Kiedy kolejne konkursy w Pucharze Świata 2020/2021? - sprawdź TERMINARZ do końca sezonu!

Adam Kownacki: Ostatni wywiad przed rewanżem z Heleniusem. Vlog Andrzeja Kostyry
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE