Skoki narciarskie dzisiaj na żywo: transmisja ONLINE i TV 25.01.2020. O której skoki w Zakopanem?

2020-01-25 14:56
Skoki narciarskie dzisiaj: transmisja ONLINE i TV
Autor: LUKASZ SZELAG/REPORTER Skoki narciarskie dzisiaj: transmisja ONLINE i TV

Skoki narciarskie w Zakopanem 2020 - sobota! O której godzinie dzisiaj skoki narciarskie na Wielkiej Krokwi? Gdzie obejrzeć na żywo w telewizji i internecie konkurs drużynowy? Transmisja online i TV ze skoków oraz skład polskiej reprezentacji do sprawdzenia na Eska CINEMA.

Skoki narciarskie 25.01.2020 sobota to konkurs drużynowy, który rozegra się na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Na zawody w Zakopanem Michal Dolezal powołał dziewięciu zawodników. W kwalifikacjach wystąpią: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot, Stefan Hula, Jakub Wolny, Aleksander Zniszczoł, Andrzej Stękała, Adam Niżnik. Z tej dziewiątki trener naszych skoczków wybierze czterech zawodników, którzy powalczą w sobotnim konkursie drużynowym. O której godzinie dzisiaj skoki? Transmisja online ze skoków będzie za darmo? Na którym kanale zostanie udostępniona transmisja na żywo?

Skoki narciarskie stream live

Transmisja online ze skoków narciarskich 25.01.2020 w Zakopanem będzie dostępny za darmo. Skoki narciarskie online w sobotę, 25 stycznia zobaczymy na stronie sport.tvp.pl oraz na Eurosport Player - opcja tylko dla osób, które mają wykupiony pakiet.

Skoki narciarskie dzisiaj na żywo

Skoki narciarskie - sobota, 25.01 na żywo w TV zobaczymy na kanałach:

  • TVP 1
  • TVP Sport
  • Eurosport 1

O której godzinie dzisiaj skoki narciarskie?

Konkurs drużynowy w skokach narciarskich w Zakopanem zaplanowany jest na godzinę 16:15. Kiedy kolejne konkursy w Pucharze Świata 2019/2020? - sprawdź TERMINARZ do końca sezonu!

Warto przypomnieć, że 26.01.2020 w stolicy Tatr zobaczymy konkurs indywidualny w skokach narciarskich. 

Ulubione piosenki polskich skoczków:

NAJNOWSZE