Skazana sezon 3 powstanie? Kiedy nowe odcinki?

2022-11-23 13:47 Leon Pietrzak
Skazana sezon 2
Autor: Materiały prasowe TVN

Skazana doczeka się nowych odcinków i trzeciego sezonu? Serial skradł serca widzów Playera i stał się najlepiej oglądanym tytułem na platformie. Co więcej! Produkcja nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa! Czy to oznacza, że poza osobną historią Pati, doczekamy się następnej części?

Serial "Skazana" wrócił i ponownie zaskakuje. Historia niesłusznie skazanej sędziny Alicji Mazur to hit Playera. Nowe odcinki zanotowały kilkaset tysięcy obejrzeć w ciągu pierwszych siedmiu dni od premiery. Kontynuacja powoli zaczyna nam odpowiadać na pytania, których nie brakowało po zakończeniu pierwszej części, ale przy okazji zadaje nowe. Nie brakuje też odświeżenia w obsadzie i zaskakujących zwrotów akcji. Czy serial, który był planowany na początku na 8. odcinków ma szansę dostać jeszcze trzeci sezon? Na pytania fanów serii odpowiedział dyrektor Playera!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SKAZANA - sezon 2 to nie wszystko! Pati doczeka się własnego serialu

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Skazana sezon 3 powstanie? Twórca serialu komentuje

Czy będzie trzeci sezon Skazanej? Dyrektor platformy Player, Maciej Gozdowski, zdradził, że plan na nowe odcinki jest i z przyjemnością zrealizowałby kontynuację. Jest jednak za wcześnie, by mówić o szczegółach. Poza promocją drugiej części, twórcy zaczęli już nagrania do spin-offu z Pati i to właśnie ten projekt jest w następnej kolejności. O tym, czy serial dostanie nowe epizody, często decydują widzowie. Skazana osiągnęła ogromny sukces i jest najchętniej oglądanym tytułem w Playerze, więc powstanie sequela to zapewne tylko kwestia czasu.

"Skazana to największy sukces ze wszystkich seriali pod marką Player Original, to nasza nowa królowa. [...] Zaledwie w ciągu tygodnia po Skazaną sięgnęło ponad 70% aktywnych użytkowników! To największy hit Playera. Nigdy żaden nasz serial nie miał tylu wyświetleń w ciągu pierwszych siedmiu dni. [...] Plan (na kontynuację) zawsze jest. Jednak za wcześnie by jeszcze mówić o szczegółach. Teraz jest czas na 2. sezon. Ale patrząc na wyniki, jakie notuje, myślę, że produkcja Skazanej nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa." - wspomina Maciej Gazdowski dla portalu Serialowa

Skazana 2 - kiedy nowe odcinki?

Drugi sezon Skazanej zadebiutował w jesiennej ramówce Playera 11 listopada 2022 r. Nowe odcinki pojawiają się na platformie w każdy piątek po godzinie 00:00. Kontynuacja ma liczyć łącznie 8 epizodów, więc finał serii zaplanowano na 30 grudnia. Dokładna data premiery w telewizji nie została jeszcze ogłoszona, ale wiemy, że serial ma pojawić się na TVN wiosną 2023.

Sonda
"Skazana". Co sądzisz o serialowej Pati?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE