Skazana

i

Autor: Materiały prasowe

SKAZANA - sezon 2 to nie wszystko! Pati doczeka się własnego serialu

2022-11-07 10:34

Skazana powraca nie tylko z nowymi odcinkami, ale doczeka się również spin-offu! Twórcy nakręcą serial o Pati, który przedstawi historię bohaterki zanim jeszcze trafiła do więzienia. Kiedy pojawią się nowe odcinki? Jaka obsada?

Skazana to najchętniej oglądana produkcja TVN. Na początku pojawiła się w streamingu, a kilka miesięcy później, 27 kwietnia 2022 roku, trafiła nawet do ramówki stacji. Tytuł opiera się na powieści Ewy Ornackiej - "Skazane na potępienie". Polski kryminał od początku zapowiadał się świetnie, ale nikt nie przypuszczał, że osiągnie tak wysokie wyniki oglądalności. Na fali popularności zdecydowano się na nakręcenie nowych odcinków, a nawet osobnej historii Patrycji Cichy. Serialowa Pati, w którą wciela się Ola Adamska, to koleżanka Alicji Mazur spod celi. Swoją charyzmą, bezczelnością, poczuciem humoru i niepowtarzalnym stylem bycia podbiła serca widzów "Skazanej" i Playera. Odsiedziała już pięć z ośmiu lat wyroku. Wkrótce użytkownicy Playera dowiedzą się, jak doszło do tego, że trafiła do więzienia. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skazana w TVN! Kiedy i o której oglądać serial? Ile odcinków liczy?

NICOLAS CAGE najlepsze/NAJGORSZE filmy | ESKA XD #46

Skazana - Pati dostanie własny serial!

Jedną z najciekawszych bohaterek serialu "Skazana" jest Pati. W postać Patrycji Cichy wciela się Aleksandra Adamska, która stworzyła genialną kreację. Bohaterka szybko stała się ulubienicą widzów, którą cytowano w filmikach na TikToku. Twórcy nie zamierzali przejść obok tego obojętnie i zrealizują nowy serial, w którym to właśnie Pati będzie główna bohaterką. Spin-off opowie jej historię jeszcze przed tym, zanim została pozbawiona wolności, kiedy nie miała najłatwiejszej sytuacji życiowej, głównie za sprawą kompletnie niepoukładanej i nieodpowiedzialnej matki – Julity. To na "Pati" spada obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem – Natalką i Natankiem oraz matką uwikłaną w przestępczy światek i narkotyki. Pomimo przeciwności, nie rezygnuje jednak z walki o marzenia.

Sonda
Skazana. Czekasz na spin-off serialu?

Serial o Pati - data premiery, obsada, ile odcinków?

W obsadzie serialu o Pati oprócz Aleksandry Adamskiej pojawią się też między innymi Konrad Eleryk, Agnieszka Przepiórska, Natalia Wolska, Fryderyk Surowiec, Ewa Gawryluk, Marek Richter i Magdalena Walach​​​​. Za reżyserię odpowiada Bartek Ignaciuk („Podatek od miłości”, "Wielka woda"), a za zdjęcia Klaudiusz Dwulit („Furioza”). Premiera 6-odcinkowej produkcji została zaplanowana na 28 kwietnia 2023 rok.