POLSKIE SERIALE

Skazana - emisja w TVN. Kiedy oglądać 3. sezon serialu w TV?

2024-04-24 11:47

Trzeci sezon "Skazanej" nie tak dawno był tylko zarezerwowany dla użytkowników Playera. Teraz hitowy serial może zobaczyć każdy za darmo w telewizji! Produkcja znalazła się w ramówce stacji TVN i jest emitowana regularnie co tydzień. Kiedy dokładnie? Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Serial "Skazana" został w 2022 roku uhonorowany nagrodą "Tytanowego Oka" w kategorii polska produkcja telewizyjna podczas gali PIKE. W 2023 roku dzięki głosom widzów produkcja Player Original otrzymała nawet Telekamerę w kategorii "Serial", zaś w 2024 roku "Skazana" została wybrana najlepszym serialem Playera w plebiscycie Top Seriale. Pierwszy sezon był hitem, drugi skradł serca jeszcze bardziej, a trzeci? Trzeci jest mroczny, intensywny i niezwykle zaskakujący. Czego się po nim spodziewać?

SKAZANA: Adam Woronowicz o niekomfortowych sytuacjach na planie [WYWIAD]

Skazana, sezon 3 - streszczenie i obsada

Nie cichną echa buntu, kierownik penitencjarny Hepner daje osadzonym twardą lekcję pokory. Zakazy, ograniczenia i obowiązkowe biegi po spacerniaku stały się codzienną rutyną. W szczególności dostaje się w kość Campinie, Shibie i Francy, czyli więźniarkom wskazanym przez Alicję jako świadków licytacji kobiet w darknecie. Hepner wie, że ich zeznania mogą oznaczać jego koniec. W tym samym czasie na więziennym oddziale matki i dziecka Kosa cieszy się macierzyństwem. Niestety na ciele Mikiego pojawiają się siniaki. Kosa jest podejrzana o bicie dziecka. W końcu Hepner zostaje zatrzymany do wyjaśnienia przez prokuraturę. To daje Alicji nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość, a Hania będzie bezpieczna. Nie wierzy w to Serafin, który na własną rękę szuka zemsty.

W obsadzie trzeciego sezonu ponownie znaleźli się Agata Kulesza (Alicja Mazur), Aleksandra Adamska (Patrycja Cichy "Pati"), Adam Woronowicz (Sylwester Hepner), Martyna Byczkowska (Hanka Mazur), Michał Czernecki (Paweł Witkowski), Bartłomiej Topa (Piotr Serafin), Tomasz Schuchardt (Bartłomiej Dworak), Marta Malikowska (Agata Strzelecka "Kosa"), Marta Ścisłowicz (Basia Dworak), Joanna Gonschorek (Swieta Palamarczuk), Hanna Klepacka (Krystyna Nowak "Campina"), Jacek Beler (Mariusz Piotrowski "Mario"), Wiktoria Gorodeckaja (Pola), Sonia Mietielica (Natalia), Kinga Jasik (Wiki) i Dawid Zawadzki ("Smentoch"). Pojawią się też znani z serialu "Pati" Konrad Eleryk (Krystian) oraz Grażyna Bułka (Wiesia). 

W trzecim sezonie dołączą do nich między innymi Gabriela Muskała (Dorota Wójcik), Leszek Lichota (Kraszecki), Marek Kalita (Rabczuk), Wojciech Kalarus (Minister), Monika Obara (Strażniczka Ziętarek) i Barbara Jonak (Anna Rabczuk).

Skazana 2024 w TVN - kiedy oglądać w telewizji?

To było pewne już dawno, że hit Player Original z Agatą Kuleszą zadebiutuje na antenie TVN. I nareszcie nie trzeba już czekać! Emisję pierwszego odcinka zaplanowano na 15 kwietnia 2024 roku. Od tego dnia trzeci sezon Skazanej" można oglądać w każdy poniedziałek, o godzinie 21:35. W sieci tytuł cieszył się sporym zainteresowaniem, a czy podobnie będzie w telewizji? Przekonamy się pewnie już niedługo!