Skazana sezon 2

i

Autor: Materiały TVN

Skazana sezon 2, odcinek 3 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy? [GALERIA]

2022-11-24 14:59

Skazana 2 - streszczenie trzeciego odcinka. O której godzinie oglądać? Kiedy premiera? Poprzedni epizod był bardzo emocjonujący i zakończył się przemocą Amfisy na młodej Hani. Teraz zobaczymy jak Richter celuje do Pawła. Panowie odwiedzą również więźniarki, a Cedro wpadnie w kłopoty. Sprawdźcie zdjęcia z trzeciego odcinka.

Co się wydarzy w 3. odcinku 2. sezonu "Skazana"? Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku Serfain odwiedził Pawła w szpitalu, który zaczął zeznawać przeciwko Hani. Nieoczekiwanie sprawę przejął Mariusz Piotrkowski z Komendy Wojewódzkiej. Mężczyzna zaproponował Pawłowi układ. Kosa posprzeczała się z Amfisą, a di tego Doktor Basia Dworak przyłapała ją, jak uprawia seks z jej mężem. Hania trafia do tego samego więzienia, co jej matka. Niestety życzenie Alicji Mazur nie zostaje spełnione i ostatecznie ląduje w celi z Kosą. Amfisa w ramach zemsty zwerbowała młodą Hanię do łazienki, by zrobić jej krzywdę. W ostatniej chwili wchodzi Alicja oraz Kosa i tutaj odcinek się urywa. Co wydarzy się w kolejnym?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skazana sezon 3 powstanie? Kiedy nowe odcinki?

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Skazana 2, odcinek 3 - STRESZCZENIE

Trzeci odcinek Skazanej rozwija wątki z poprzedniego epizodu. Pati będzie załamana po niedoszłych zaślubinach w więzieniu. Koleżanki będą próbowały ją pocieszać. W kontynuacji nareszcie zobaczymy kolejną nową postać, a będzie nią tajemnicza Pola (Wiktoria Gorodeckaja), która "opiekuje się" Wiki i Mariką. Bohaterka spotka się też z Richterem, który będzie celował do Pawła. Później akcja nabierze tempa, role się odwrócą i to Paweł będzie celował do poobijanego Cedro! Czy go zabije? Mariusz Piotrkowski, który przejął śledztwo Pawła trafia na miejsce zbrodni i odkrywa coś szokującego. Hania zaczyna w więzieniu zajęcia. I tutaj poznamy nowego bohatera, księdza Antka Pniewskiego (w tej roli Mikołaj Śliwa). Richter odwiedza w więzieniu Kosę, a Paweł odwiedzi Alicję Mazur. Spotka się również z "Penisem". Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia trzeciego odcinka.

Skazana 2 - kiedy 3. odcinek?

Skazana 2 zadebiutowała 11 listopada 2022 r. na platformie Playera. Nowe epizody pojawiają się w serwisie w każdy piątek po północy i nie inaczej będzie w tym przypadku. Trzeci odcinek zostanie udostępniony po godzinie 00:00.

ZOBACZ TAKŻE: SKAZANA - sezon 2 to nie wszystko! Pati doczeka się własnego serialu

Sonda
"Skazana". Co sądzisz o serialowej Pati?