Skazana sezon 2, odcinek 3 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy? [GALERIA]

2022-11-24 14:59 Leon Pietrzak
Skazana sezon 2
Autor: Materiały TVN

Skazana 2 - streszczenie trzeciego odcinka. O której godzinie oglądać? Kiedy premiera? Poprzedni epizod był bardzo emocjonujący i zakończył się przemocą Amfisy na młodej Hani. Teraz zobaczymy jak Richter celuje do Pawła. Panowie odwiedzą również więźniarki, a Cedro wpadnie w kłopoty. Sprawdźcie zdjęcia z trzeciego odcinka.

Co się wydarzy w 3. odcinku 2. sezonu "Skazana"? Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku Serfain odwiedził Pawła w szpitalu, który zaczął zeznawać przeciwko Hani. Nieoczekiwanie sprawę przejął Mariusz Piotrkowski z Komendy Wojewódzkiej. Mężczyzna zaproponował Pawłowi układ. Kosa posprzeczała się z Amfisą, a di tego Doktor Basia Dworak przyłapała ją, jak uprawia seks z jej mężem. Hania trafia do tego samego więzienia, co jej matka. Niestety życzenie Alicji Mazur nie zostaje spełnione i ostatecznie ląduje w celi z Kosą. Amfisa w ramach zemsty zwerbowała młodą Hanię do łazienki, by zrobić jej krzywdę. W ostatniej chwili wchodzi Alicja oraz Kosa i tutaj odcinek się urywa. Co wydarzy się w kolejnym?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skazana sezon 3 powstanie? Kiedy nowe odcinki?

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Skazana 2, odcinek 3 - STRESZCZENIE

Trzeci odcinek Skazanej rozwija wątki z poprzedniego epizodu. Pati będzie załamana po niedoszłych zaślubinach w więzieniu. Koleżanki będą próbowały ją pocieszać. W kontynuacji nareszcie zobaczymy kolejną nową postać, a będzie nią tajemnicza Pola (Wiktoria Gorodeckaja), która "opiekuje się" Wiki i Mariką. Bohaterka spotka się też z Richterem, który będzie celował do Pawła. Później akcja nabierze tempa, role się odwrócą i to Paweł będzie celował do poobijanego Cedro! Czy go zabije? Mariusz Piotrkowski, który przejął śledztwo Pawła trafia na miejsce zbrodni i odkrywa coś szokującego. Hania zaczyna w więzieniu zajęcia. I tutaj poznamy nowego bohatera, księdza Antka Pniewskiego (w tej roli Mikołaj Śliwa). Richter odwiedza w więzieniu Kosę, a Paweł odwiedzi Alicję Mazur. Spotka się również z "Penisem". Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia trzeciego odcinka.

Skazana 2 - kiedy 3. odcinek?

Skazana 2 zadebiutowała 11 listopada 2022 r. na platformie Playera. Nowe epizody pojawiają się w serwisie w każdy piątek po północy i nie inaczej będzie w tym przypadku. Trzeci odcinek zostanie udostępniony po godzinie 00:00.

ZOBACZ TAKŻE: SKAZANA - sezon 2 to nie wszystko! Pati doczeka się własnego serialu

Sonda
"Skazana". Co sądzisz o serialowej Pati?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE