Siostry serial w TVP odc. 1 i 2: Tragiczny finał poszukiwań Eleny. Chiara dostaje dramatyczny telefon

2020-06-05 13:48
Siostry
Autor: Materiały Prasowe

Siostry w reżyserii Cinzii Torrini to historia włoskiej rodziny Silani, sióstr Chiary (Anna Valle) i Eleny (Ana Caterina Morariu). Chiara jest zdeklarowaną, bezdzietną singielką, mieszka w Rzymie i zajmuje się głównie swoją karierą prawniczą. Serial zadebiutował we włoskiej telewizji w stacji Rai 1 13 kwietnia 2017 roku. Produkcja liczy w sumie 6 odcinków i, przynajmniej jak na razie, nie doczekała się drugiego sezonu.

Siostry serial w TVP odc. 1 i 2: streszczenie. Co się wydarzy w pierwszych odcinkach serialu? Podczas oryginalnej emisji we włoskiej telewizji każdy odcinek trwał po ok. 100 minut, co sprawiało, że były one niemal długości krótkich filmów. Telewizja Polska podjęła decyzję o podzieleniu ich na krótsze ok. 50-minutowe epizody, których łącznie będzie aż 12.

Siostry serial w TVP odc. 1 - streszczenie

Starsza siostra Chiry, Elena, nadal mieszka w rodzinnym mieście Matera, na południu Włoch samotnie wychowując trójkę dzieci. Pewnego dnia Chiara otrzymuje wiadomość o tajemniczym zniknięciu siostry i udaje się do Matery.

Siostry serial w TVP odc. 2 - streszczenie

Poszukiwania Eleny nadal trwają. Chiara zajmuje się dziećmi siostry i zostaje w rodzinnym mieście dłużej niż planowała. Powoli odnawia związki z matką, a także ze swoim szwagrem Robertem, z którym w przeszłości łączyło ją coś więcej. Niepokojona koszmarami, dostaje telefon o tragicznym finale poszukiwań Eleny.

Cena wolności ZWIASTUN nowego serialu w TVP1, który będzie drugą Zniewoloną. Premiera już 8.06.2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE