Siostry odc. 11 i 12 - finał serialu! Premiera w TVP2, VOD online, powtórka

2020-08-25 9:22 PK
Siostry
Autor: Materiały Prasowe

Siostry (Sorelle) to włoski serial z 2019 roku, który od kilku tygodniu możemy oglądać na antenie TVP2. Tajemnicze zaginięcie i sekrety rodzinne trzymają widza w napięciu w każdym odcinku. Przed fanami serialu ostatnie dwa epizody Sióstr! Co się wydarzy w odcinkach 11 i 12? Emisja odcinków 18 i 25 sierpnia o godzinie 21:55 w TVP2. Serial można oglądać także online na stronie vod.tvp.pl.

Siostry to serial w reżyserii Cinzii Torrini to historia włoskiej rodziny Silani, sióstr Chiary i Eleny. Chiara jest zdeklarowaną, bezdzietną singielką, mieszka w Rzymie i zajmuje się głównie swoją karierą prawniczą. Jej starsza siostra Elena nadal mieszka w rodzinnym mieście Matera, na południu Włoch, samotnie wychowując trójkę dzieci. Pewnego dnia Chiara otrzymuje wiadomość o tajemniczym zniknięciu siostry i udaje się do Matery.

Siostry odcinek 11 streszczenie

Chiara i inspektor Sylvia szukają biologicznego ojca Giulia - najmłodszego syna Eleny. Wychodzi na jaw, że jego ojcem jest znana osobistość. Mężczyzna regularnie przekazywał Elenie duże sumy pieniędzy. Tymczasem trwa proces Roberto, którego oskarżono o zabójstwo żony Eleny. Czy były mąż kłamie?

Siostry odcinek 12 streszczenie (ostatni odcinek)

Dzieci domyślają się, że Daniele jest zakochany w Chiarze. W sądzie zapada wyrok w sprawie zabójstwa Eleny, w którym na ławie oskarżonych zasiadł jej były mąż. Chiara przez przypadek odkrywa prawdziwe powody kłótni między jej siostrą i Roberto. Prawda o śmierci Eleny okazuje się bolesna.

W serialu występują m.in.:

  • Anna Valle – Chiara Silani
  • Ana Caterina Morariu – Elena Silani
  • Loretta Goggi – Antonia Silani
  • Giorgio Marchesi – Roberto Roversi
  • Irene Ferri – Ispettore Silvia Schiuma
  • Alessio Vassallo – Daniele
  • Leonardo Della Bianca – Marco Roversi
Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE