Sexify - podobne seriale do hitu Netfliksa. Lista gorących tytułów

2021-05-06 16:23 Adrian Rybak
Sexify
Autor: Netflix

Sexify to nowy polski serial, który pojawił się na Netfliksie. Odniósł ogromny sukces nie tylko w naszym kraju, ale także poza jego granicami. Znalazł się na pierwszym miejscu między innymi w Indiach i na Jamajce. Fani Sexify zastanawiają się, czy istnieją inne seriale, które są podobne do najnowszego hitu. Okazuje się, że tak. Oto kilka tytułów!

Sexify to serial, który opowiada historię ambitnej studentki informatyki - Natalii, która marzy o tym, żeby wygrać prestiżowy konkurs. Jej kluczem do sukcesu ma być innowacyjna aplikacja, która pozwoli zaspokoić ciekawość i seksualne potrzeby jej rówieśników. Problem w tym, że sama wie dużo o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Postanawia więc połączyć siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Pauliną i koleżanką z akademika - Moniką. Razem będą musiały dowiedzieć się wiele o współżyciu, a dodatkowo napotka je wiele problemów. To serial pełen odważnych scen oraz tematów. Powinny go obejrzeć wszystkie osoby, które lubią odważne tematy. Jest jednak więcej takich tematów. Przedstawiamy tytuły, które urzekną fanów Sexify.

Sexify - konkurs Netflix i Pani Tu Nie Stała

Sex Education

Sex Education to propozycja, która przychodzi na myśl w pierwszej chwili, kiedy ktoś pyta o seriale podobne do Sexify. Od początku mówiono, że nowy polski serial to odpowiedź na ten amerykański hit. Sex Education to serial, który opowiada o losach nastoletniego Otisa. Chłopak jest synem seksuolożki, a więc posiada dużą wiedzę na temat seksu. Problemy rodzinne i prywatne sprawiają, że Otis zmaga się z fobią w związku z własną seksualnością. Z czasem razem z przyjaciółmi ze szkoły postanawiają założyć szkolną poradnię, w której pomagają uczniom zmagać się z ich seksualnymi problemami.

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście to nie serial o edukacji seksualnej, ale ma coś wspólnego z Sexify. Opowiada o losach przyjaciółek, które spotykają się, aby rozmawiać właśnie o seksie, Główne bohaterki serialu to Miranda, Samantha, Charlotte i Carrie. Każda z nich jest centrum innej historii i każda z nich korzysta ze swojej seksualności na inny sposób. Akcja jednego z najpopularniejszych seriali dla kobiet dzieje się w Nowym Jorku. Wystąpiły w nim takie gwiazdy jak Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kim Cattrall i Kristin Davis.

Szkoła dla elity

To jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa. Opowiada o uczniach elitarnego liceum w Hiszpanii. Czytając fabułę można dojść do wniosku, że to przede wszystkim serial kryminalny, ale w produkcji pojawia się dużo wątków powiązanych z seksem. Młodzież, którą widzimy w serialu, odkrywa swoją seksualność i zaczyna nowe związki. To serial o młodzieży i dla młodzieży, która nie boi się rozmawiać o sprawach intymnych. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE