Paloma

i

Autor: Materiały Prasowe

Telenowela

Serial "Paloma" zniknął z anteny TVN7! Co z nowymi odcinkami brazylijskiej telenoweli?

2024-02-12 18:07

"Paloma" to brazylijska telenowela, którą można było oglądać na antenie Siódemki. Fani w każde popołudnie zasiadali przed telewizorami, aby śledzić losy ulubionych bohaterów. Niespodziewanie serial zniknął z ramówki stacji. Czy to oznacza, że "Paloma" nie będzie już pokazywana w TVN7? Gdzie obejrzeć pozostałe odcinki?

Telenowele od wielu lat podbijają polską telewizję. Wiele osób uwielbia codzienne seriale, w które mogą się wciągnąć i codziennie przyglądać się losom bohaterów. Dużą oglądalność mają przede wszystkim tureckie produkcje, ale w ostatnim czasie do łask wracają też tytuły z Hiszpanii i krajów latynoskich. Telenowele można oglądać w TVP czy na specjalnym kanale Novelas+. Niedawno na taką propozycję w swojej ramówce zdecydowała się też Siódemka. Od poniedziałku do piątku o godzinie 15:50 można było oglądać brazylijski serial pod tytułem "Paloma". Po emisji zaledwie kilkunastu odcinków tytuł zniknął z ramówki stacji. Nie podano powodu, ale można się domyślać, że oglądalność nie była zadowalająca. "Paloma" zdążyła jednak zdobyć wierne grono fanów. Gdzie mogą obejrzeć pozostałe odcinki?

Najlepsze tureckie filmy. TOP 5 produkcji znad Bosforu

"Paloma" - gdzie oglądać odcinki?

Dla fanów telenoweli "Paloma" mamy dobre informacje. Choć serialu nie będzie można oglądać już w TVN7, wszystkie odcinki są dostępne w internecie. Mogą je zobaczyć użytkownicy serwisu VOD Player.pl. Wystarczy wykupić podstawowy pakiet.

Grazi Massafera - kim jest aktorka, która gra tytułową Palomę w nowej telenoweli TTV?

"Paloma" - o czym jest serial?

Paloma ma napięty grafik i brak czasu, aby pomyśleć o sobie. Przełomem w jej życiu okazuje się moment, w którym kobieta otrzymuje wyniki badań lekarskich. Diagnoza jest wyrokiem - zostało jej sześć miesięcy życia. Jednak w tym przypadku, zły sen szybko się kończy, ponieważ na skutek błędu, otrzymała wyniki innej osoby. Te, które trafiły do niej, faktycznie należą do Alberto. Pomiędzy Palomą i Alberto nawiązuje się nić porozumienia, a ich wspólne zainteresowania stają się zalążkiem przyjaźni, która jest w stanie nadać sens w życiu każdego z nich.