Czarnobyl

i

Autor: Materiały HBO Max

Serial "Czarnobyl" w polskiej telewizji! Kiedy i gdzie oglądać?

2023-03-22 11:34

Wielki hit platformy HBO Max pojawi się w ramówce jednego z kanałów w polskiej telewizji. "Czarnobyl" po swojej premierze cieszył się wielkim zainteresowaniem na całym świecie i zgarnął wiele ważnych nagród. Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć miniserial w Polsce? Przedstawiamy szczegółowy harmonogram emisji odcinków.

Czarnobyl przedstawia fabularyzowaną historię awarii elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Jedna z najtragiczniejszych w skutkach katastrof doczekała się ekranizacji w 2019 roku. Właśnie wtedy tytuł trafił do biblioteki serwisu HBO i stał się jednym z najlepiej ocenianych w ostatnich latach. Na swoim koncie ma 36 nagród branżowych - w tym Złoty Glob i Emmy. W obsadzie nie zabrakło oczywiście gwiazd. Wśród nich znaleźli się aktorzy, którzy mają na swoim koncie role, m.in. w "Mad Men", "The Crown", "Diuna", "Buntownik z wyboru", czy oscarowym "Women Talking". Znamy już daty i godziny emisji serialu. Wszystkie najważniejsze informacje przedstawiamy poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marcin Dorociński z kolejnym sukcesem! Nie może opędzić się od gratulacji

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

Czarnobyl w TV. Gdzie i kiedy oglądać serial?

Miniserial "Czarnobyl" składa się łącznie z pięciu odcinków, które zostaną pokazane w polskiej telewizji. Produkcja trafiła do ramówki TVN7 i to właśnie tam będzie można obejrzeć głośny tytuł. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się w środę 26 kwietnia 2023 r. o godzinie 21:00. Zaraz po tej emisji, jeszcze tego samego dnia, pojawi się drugi epizod. Kolejnego dnia zobaczymy następne dwa odcinki, a finałowy zadebiutuje w piątek 28 kwietnia. Harmonogram przedstawia się następująco:

  • odcinek 1 i 2 - 26 kwietnia, godzina 21:00 i 22:20
  • odcinek 3 i 4 - 27 kwietnia, godzina 21:00 i 22:25
  • odcinek 5 - 28 kwietnia, godzina 21:00

Kultowe polskie komedie: jak dobrze jest znasz? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 10
Uzupełnij cytat: "Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie i wtedy dałbym sobie za nią ... uciąć"
Polskie komedie: quiz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE