Marcin Dorociński

i

Autor: AKPA

Marcin Dorociński z kolejnym sukcesem! Nie może opędzić się od gratulacji

2023-03-22 11:53

Marcin Dorociński ma bardzo dobry czas w swojej karierze. Jeszcze latem 2023 roku pojawi się na ekranie obok Toma Cruise'a, a kilka dni temu pochwalił się kolejnym wielkim sukcesem! Tak dobrej passy aktor nie miał od dawna.

Dorociński to głośne nazwisko w ostatnich miesiącach. To już kolejny aktor z kraju nad Wisłą, który próbuje swoich sił na zagraniczny rynku u boku największych gwiazd. Przypomnijmy, że w lipcu 2023 roku do kin trafi kolejna odsłona "Mission Impossible", w której zobaczymy Polaka na ekranie. Jeszcze nie wiemy, jak duża będzie to rola, ale sam reżyser hollywodzkiej produkcji wstawił jakiś czas temu zdjęcie z Marcinem Dorocińskim na tło swojego Twittera. Dobra passa jeszcze się nie kończy i wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek. Ostatnio aktor pochwalił się kolejnym sukcesem, ale wcale nie chodzi o nową rolę!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak wyglądała babka z Kiepskich w młodości. Krystyna Feldman zachwycała urodą

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

Film z Marcinem Dorocińskim wielkim hitem!

W styczniu 2023 roku na ekranach kin pojawił się film "Niebezpieczni dżentelmeni", w którym pierwsze skrzypce zagrali Andrzej Seweryn, Tomasz Kot, Wojciech Mecwaldowski i oczywiście Marcin Dorociński. Mówi się, że jest to jedna z najlepszych polski komedii w ostatnich latach. Setki tysięcy widzów nie może się mylić. Okazuje się, że produkcja Macieja Kawalskiego przyciągnęła tłumy i tym samym może pochwalić się drugim najlepszym wynikiem w tym roku! Na seans wybrało się do tej pory ponad 280 tys. osób, a warto dodać, że tytuł nie schodzi z ekranów, więc ten wynik może być jeszcze lepszy. O całej sytuacji napisał aktor pod jednym z ostatnich postów na Instagramie.

"Niebezpieczni dżentelmeni zamknęli swój pochód po ekranach polskich kin z wynikiem 280.000 widzów! To drugi najlepszy wynik w kinach w tym roku. Bardzo się cieszę, że widzowie tak licznie zdecydowali się zobaczyć nasz film" - napisał na Instagramie

Sonda
"Niebezpieczni dżentelmeni" to najlepsza polska komedia w ostatnich latach?

O czym jest film Niebezpieczni Dżentelmeni?

Tadeusz Boy-Żeleński (Tomasz Kot), Witkacy (Marcin Dorociński), Joseph Conrad (Andrzej Seweryn) i Bronisław Malinowski (Wojciech Mecwaldowski), cztery znakomitości zakopiańskiej bohemy budzą się po mocno zakrapianej, całonocnej imprezie. Głowy pękają im od kaca, nikt nic nie pamięta, a sytuacji nie poprawiają znalezione na podłodze zwłoki nieznanego mężczyzny. Dodatkowo do drzwi domu dobijają się właśnie stróże prawa, a to dopiero początek kłopotów. Rozpoczyna się wyścig z czasem, w którym bohaterowie muszą uwolnić się nie tylko od podejrzeń, ale także od równie niebezpiecznych środowiskowych plotek i jak najszybciej wyjaśnić zagadkę tajemniczej śmierci. Wkrótce za sprawą tych błyskotliwych i uwielbiających ryzyko dżentelmenów tętniące kulturalnym życiem Zakopane stanie się tłem wielkiej intrygi, w którą zamieszani będą gangsterzy, artyści i politycy, w tym Zofia Nałkowska czy Józef Piłsudski. Na drodze bohaterów stanie również Lenin we własnej osobie, który akurat zawitał do Poronina.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE